„Chudy i jego ludzie” – blog z planu

Ujęcie na komisariacie, w areszcie. Do aresztu, w którym siedzi tymczasowo jeden z naszych bohaterów przychodzi Kasia – córka Chudego i Loli. Wojtkowi (Adamczyk – reżyser serialu ‘Chudy i jego ludzie”) nie spodobała się sukienka, w którą jest ubrana. Popatrzył na nią i mówi: „Niedobrze. Za workowato. Ty jesteś młoda i śliczna, a w tym wyglądasz staro”. Paulina poszła się przebrać, jednak trwa to zbyt długo i reżyser zaczyna się niecierpliwić. W końcu krzyczy przez labogę: „Alek! (Gawek – II reżyser na planie) Zagraj Kasię na próbie. Kiedy krzyknę „Alek!” wejdziesz do celi. (Kasia miała wejść w chwili, gdy reżyser dawał jej sygnał do wejścia mówiąc :”Kasia”). Alek mówi „OK.” i ogłasza, że…

Oto fragment tekstu zamieszczonego na blogu serialu „Chudy i jego ludzie”, realizowanego przez Studio A dla Telewizji POLSAT, dostępnego na stronie Studia A i profilu produkcji na Facebooku.
Tylko na blogu będzie można dowiedzieć się jak bardzo polska wersja „Chudego i jego ludzi” różni się od oryginału „Los Hombres de Paco”, jak wyglądały przygotowania do rozpoczęcia produkcji, jakimi słowami reżyser Wojciech Adamczyk pomaga aktorom wejść w ich role, a także co zabawnego wydarzyło się podczas kręcenia zdjęć.

Co tydzień na stronach: http://www.studio-a.tv oraz http://www.facebook.com/pages/Chudy-i-jego-ludzie/135658786448795?ref=sgm#!/pages/Chudy-i-jego-ludzie/135658786448795 można znaleźć garść najświeższych informacji i fotosów z planu.
Zdjęcia do produkcji „Chudy i jego ludzie”, rozpoczęły się 7 kwietnia 2010. W serialu grają między innymi: Cezary Żak (Chudy), Piotr Pręgowski (Marian), Michał Żurawski (Łukasz), Dorota Segda (Lola, żona Chudego), Anna Cieślak (Sylwia), Edyta Olszówka (Barbara), Paulina Chapko (Kasia), Marian Dziędziel (szef komisariatu), Michał Marczewski (komisarz Rataj) i inni.
Ekipa „Chudego…” widziana była w już różnych punktach Warszawy. Najczęściej po praskiej stronie Wisły. Można ją też było spotkać w ekskluzywnej restauracji na Placu Teatralnym, na Oddziale Ratunkowym jednego ze szpitali i w lasach niedaleko Otwocka. W najbliższych dniach bohaterów serialu będzie można spotkać m.in. w zaroślach nad Wisłą, domu aukcyjnym, na złomowisku i w parku przed warszawskim ZOO. No i oczywiście na blogu!

Koniec zdjęć do produkcji planowany jest na 9 lipca. Emisja serialu „Chudy i jego ludzie”, planowana jest jesienią w Telewizji POLSAT.Fotos z serialu. (K.Wellman/Studio A).

Authors

Related posts

Top