„Chudy i jego ludzie” zadomowili się na Pradze

W Warszawie trwają zdjęcia do trzynastoodcinkowego serialu „Chudy i jego ludzie”, realizowanego przez Studio A dla Telewizji Polsat. Reżyserem komediowej opowieści o pechowych policjantach z kryminogennej dzielnicy wielkiego miasta jest Wojciech Adamczyk („Ranczo”).Reżyser Wojciech Adamczyk na planie. Foto. K. Wellman – Studio A

Zdjęcia rozpoczęły się 7 kwietnia, a ich zakończenie planowane jest 10 lipca. Role główne w serialu grają m.in.: Cezary Żak (Chudy), Piotr Pręgowski (Marian), Michał Żurawski (Łukasz), Dorota Segda (Lola, żona Chudego), Anna Cieślak (Sylwia), Edyta Olszówka (Barbara), Paulina Chapko (Kasia), Marian Dziędziel (szef komisariatu), Michał Marczewski (komisarz Rataj) i inni.

Pierwowzorem „Chudego i jego ludzi” jest hiszpański serial “Los Hombres de Paco” na licencji Imachina International Sales.
Praktycznie wszystkie serialowe obiekty znajdują się na warszawskiej Pradze, a większość zdjęć realizowana jest na jednym z nieczynnych komisariatów policji. Na Pradze znajduje się też kamienica, w której mieszka Chudy z rodziną, przyjaciółka Loli – żony Chudego – Barbara, a także knajpa Barbary i szkoła Kasi.

Do tej pory w serialu pojawiła się m.in. autentyczna brygada antyterrorystyczna (w scenie napadu na bank, rozpoczynającej serial), wariograf, jak również: elementy przebrania grupy terrorystycznej, cukier puder „grający” kokainę, kopa jaj, „nieżywy” kot oraz wiele innych ciekawych rekwizytów jak np. fiolki z bardzo trudną dla wymówienie przez aktorów dżumą dymieniczą, z którą związane są ciekawe historie z planu.
Emisja serialu „Chudy i jego ludzie” planowana jest jesienią w Telewizji Polsat.Brygada antyterrorystyczna w akcji. Foto. K. Wellman – Studio A

Zapaszamy do korzystania z naszego serwera FTP. Znajdziecie tu Państwo aktualne pakiety infrmacji związanych z wybranymi produkcjami.

serwer: ftp.atmgrupa.pl
użytkownik: dziennikarz
hasło: atmgrupa

Dostęp przy użyciu przeglądarki internetowej obsługującej FTP np. Microsoft Explorer.
Link: ftp://dziennikarz:[email protected]

Authors

Related posts

Top