4. Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej: informacje dla mediów

Teaser

Briefingi prasowe

Serdecznie zapraszamy na spotkania z udziałem artystów festiwalu, które będą odbywać się w Copernicus Toruń Hotel (ul. Bulwar Filadelfijski 11)

  • Czwartek (1 sierpnia) o godz. 13.30 briefing prasowy, w którym udział wezmą: Krzesimir Dębski (kierownik muzyczny festiwalu), Jan Wołek (juror Przeglądu Konkursowego)
  • Piątek (2 sierpnia) w godz. 11.00-12.00 briefing prasowy, w którym udział wezmą: Maja Kleszcz, Piotr Dziubek
  • Sobota (3 sierpnia) w godz. 11.00-12.00 briefing prasowy, w którym udział wezmą: Joanna Jabłczyńska, Joanna Trzepiecińska, Natalia Sikora

Copernicus Toruń Hotel jest sponsorem i centrum konferencyjno-prasowym Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej.

Zasady rejestracji materiału podczas festiwalu

Organizatorzy festiwalu wyrażają zgodę na rejestrację audio, wizualną, bądź audiowizualną na potrzeby stacji radiowych, telewizyjnych, do wykorzystania w Internecie, jak również na dokumentację fotograficzną. Materiały prezentowane przez stacje telewizyjne nie mogą stanowić całościowej transmisji z wydarzenia, dopuszczalne jest jedynie emitowanie fragmentów danego wydarzenia. Nie są dopuszczalne transmisje na żywo z wydarzenia. Dozwolone jest rejestrowanie materiału o charakterze reporterskim o czasie do 3 minut.

Informujemy, że wszystkie wywiady, materiały wideo i zdjęcia Pani Magdaleny Kumorek podlegają autoryzacji Artystki i Agenta. Dane kontaktowe Agentki: Agnieszka Kozak, adres e-mail [email protected], telefon +48 601 877 109. Artystka rezerwuje sobie prawo do odmowy udzielenia wywiadu, jeżeli wywiad nie dotyczy tematu festiwalu. Artystka nie udziela wywiadów dotyczących sfery prywatnej.

Odbiór akredytacji prasowych

Akredytacje prasowe są bezpłatne, uprawniają do udziału w festiwalu, spotkań dla mediów (briefingi prasowe). Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem, dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc siedzących przeznaczonych dla mediów. Akredytacje prasowe można odbierać w recepcji festiwalowej podczas trwania wydarzenia:

  • w czwartek (1 sierpnia), w godzinach 18.00–20.30: Teatr „Baj Pomorski”, ul. Piernikarska 9
  • w piątek (2 sierpnia), w godzinach 13.00–15.00 oraz 19.00–21.30: Teatr „Baj Pomorski”, ul. Piernikarska 9
  • w sobotę (3 sierpnia), w godzinach 18.00–20.30: Rynek Nowomiejski, recepcja plenerowa

Źródło Toruńska Agenda Kulturalna. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top