Adobe Photoshop dla początkujących fotografów – film szkoleniowy

 


Obróbka i korekta zdjęć mają decydujący wpływ na ogólne wrażenie, jakie wywiera fotografia. Wykonana sprawnie i z wyczuciem może zaowocować zachwytem osób oglądających nasze zdjęcia – w tym osób fotografowanych. Sprawna i skuteczna obróbka to przede wszystkim dobór odpowiednich narzędzi, dzięki którym można dokonać niemal dowolnych korekt i zmian na fotografiach. Film szkoleniowy Adobe Photoshop dla początkujących fotografów przedstawia techniki modyfikacji zdjęć cyfrowych stosowane przez profesjonalnych fotografów.


Cel Szkolenia:


Film szkoleniowy zawiera dokładne, a jednocześnie proste instrukcje opracowane przez najwyższej klasy profesjonalistów. Krok po kroku przeprowadzi Cię przez procesy obróbki fotografii. Dzięki filmowi poznasz najważniejsze funkcje aplikacji i szybko nauczysz się korzystać z tych jej narzędzi, które pozwolą Ci m.in. na kontrolę efektów tylnego oświetlenia, szybkie złożenie panoramy, retusz twarzy, efektywne podpisanie fotografii. Film umożliwi Ci zdobycie wiedzy, z pomocą której stworzysz wyjątkową kolekcję Twoich fotografii. Wspólne wykonywanie ćwiczeń z Trenerem prowadzącym szkolenie pozwoli wypracować własny sposób kreacji fotografii.


Dla kogo szkolenie jest przeznaczone:


Film szkoleniowy przeznaczony jest dla osób, które rozpoczęły przygodę z cyfrową fotografią i pragną poznać tajniki cyfrowej ciemni. Szkolenie pozwala również na usystematyzowanie wiedzy tych Użytkowników, którzy na co dzień korzystają z programu Adobe Photoshop.


Program:


1. Przestrzeń robocza
2. Otwieranie plików
3. Wywoływanie plików RAW
4. Zaznaczanie
– zaznaczanie o geometrycznym kształcie,
– lasso,
– lasso magnetyczne,
– lasso wielokątne,
– różdżka,
– zaznaczenie koloru,
– szybka maska,
– pojęcie wtapiania
5. Praca na warstwach
6. Sposób na:
– podstawową obróbkę fotografii,
– kontrolę efektów tylnego oświetlenia,
– konwersję fotografii kolorowej na czarno-białą,
– szybkie złożenie panoramy,
– retusz twarzy,
– efektywne podpisanie fotografii,
7. Zapisywanie plików (jako wielowarstwowy i jako spłaszczony plik)


Zobacz fragment szkolenia – Kontrola świateł i cieni


Zobacz fragment szkolenia – Konwersja fotografii kolorowej na czarnobiałą


Zobacz fragment szkolenia – Szybka maska


Czytaj więcej…


 

Authors

Related posts

Top