Baśka z „Klatki B” bloguje

Barbara Kwarc, bohaterka produkowanego przez A2 Multimedia popularnego serialu internetowego „Klatka B”, zaczęła prowadzić wideoblog. Nowy projekt A2 Multimedia dostępny jest pod adresem www.Baska.TiVi.pl.

Pani Basia, okrzyknięta przez prasę i internautów Królową Internetu i występująca gościnnie w programie „Szymon Majewski Show”, na swoim blogu będzie komentowała bieżące wydarzenia oraz najnowsze informacje prasowe. Baśka zapowiada również, że będzie interweniowała w sprawach społecznych, m. in. sprawdzi, czy łatwo można założyć sobie konto w banku. Autorka wideoblogu zamierza również stale kontaktować się i spotykać z internautami.

Serial „Klatka B” produkowany przez A2 Multimedia, największego producenta formatów wideo do internetu i wydawcę serwisu Tivi.pl Seriale Internetowe, przez dziewięć miesięcy emisji na TiVi.pl zanotował 20 milionów wyświetleń. Serial z udziałem Baśki bardzo szybko zdobył popularność wśród internautów, a jego bohaterka stała się osobą medialną. Obecnie Barbara Kwarc – jako „Baśka z Klatki B” – jest gwiazdą programu „Szymon Majewski Show”, a w marcu 2009 roku serial z jej udziałem trafił z internetu na antenę stacji Polsat Play.

Wideoblog Baśki dostępny jest pod adresem: www.baska.tivi.pl

Dodatkowych informacji udzielają:
Eliza Misiecka, Katarzyna Szafader, Karolina Bałachowicz
GENESIS PR
Tel. (22) 327 1690, (607) 373 273

Authors

Related posts

Top