Cztery produkcje Grupy Kapitałowej ATM nominowane do Telekamer 2010!

„Ranczo”, „Moment prawdy”, „Ojciec Mateusz” oraz „Tancerze” nominowani do Telekamer 2010! W plebiscycie głosować można także na aktorów: Magdalenę Walach, Marcina Dorocińskiego oraz Cezarego Żaka, znanych widzom z produkcji Grupy ATM – największego niezależnego producenta programów telewizyjnych. Plebiscyt potrwa do 31 grudnia 2009 roku, a wyniki głosowania zostaną ogłoszone podczas ceremonii wręczenia statuetek Telekamer Tele Tygodnia, która planowana jest na 25 stycznia 2010.

Aż 4 produkcje spółek Grupy ATM otrzymały nominacje do Telekamer 2010. W tym roku do rywalizacji o statuetkę stanęły trzy seriale (w dwóch kategoriach), jeden teleturniej oraz trzech aktorów znanych z produkcji Grupy ATM.
„Telekamery to jedna z najbardziej prestiżowych nagród telewizyjnych, tym bardziej cieszymy się z uzyskanych nominacji. Mamy nadzieję, że fani i wierni widzowie naszych produkcji, wesprą nas w rywalizacji o statuetkę, pozwalając nam tym samym powtórzyć ubiegłoroczny sukces „Rancza” i stanąć na najwyższym podium” – mówi Maciej Grzywaczewski, wiceprezes zarządu ATM Grupy.

Nominacje spółek Grupy ATM do nagrody Telekamery Tele Tygodnia 2010:
Polski serial oryginalny:

„Ranczo” (produkcja Studio A) bijący rekordy popularności serial, który pokazuje obraz Polaków w krzywym zwierciadle. Serial otrzymał nagrodę Telekamery 2009 w kategorii “Serial Komediowy”, a także „Super Telekamerę Roku”.

Adaptacja serialu zagranicznego:
„Ojciec Mateusz” (produkcja Baltmedia) zachwycił widzów od pierwszego odcinka. Opowiada o przygodach księdza, który po powrocie z misji na Białorusi zostaje skierowany do pracy w małej parafii. Jako proboszcz wspólnie z zaprzyjaźnionym policjantem rozwiązuje zagadki kryminalne oraz niesie pomoc swoim parafianom, a także wszystkim, którzy są w potrzebie.

„Tancerze” (produkcja ATM Grupa) – pierwszy serial taneczno-muzyczny w Polsce. Energetyczna, wzruszająca i piękna opowieść o uczniach prestiżowej akademii sztuk scenicznych, których łączy jedno – pasja do tańca, śpiewu i muzyki. Serial zrealizowano na podstawie hiszpańskiego formatu zainspirowanego – wielokrotnie nagradzaną – amerykańską produkcją pt. „Fame”.
Teleturniej:

„Moment prawdy” (produkcja ATM Grupa) – pierwszy tego typu teleturniej w Polsce, w którym prawdomówność graczy sprawdza wariograf, a stawką w grze są duże pieniądze. Prowadzącym w polskiej wersji programu jest dziennikarz radiowy i telewizyjny Zygmunt Chajzer.

Aktorka:
Magdalen Walach odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu „Tancerze”, gdzie doskonale zagrała utalentowaną artystkę i nauczycielkę, która skrywa błędy z przeszłości.

Aktor:
Marcin Dorociński wykładowca uczelni artystycznej w serialu „Tancerze” oraz Cezary Żak – najlepiej znany widzom z podwójnej roli w jednym z najpopularniejszych polskich seriali „Ranczo”.

Dodatkowych informacji udzielają:
Eliza Misiecka, Katarzyna Szafader, Karolina Bałachowicz, Katarzyna Furmankiewicz
GENESIS PR
Tel. (22) 327 16 90, (603) 215 245

Authors

Related posts

Top