Daria Widawska i Marzena Rogalska o książkach przy kawie

W otoczeniu aromatycznego zapachu świeżo parzonej kawy, w warszawskim Empiku Junior, odbyło się spotkanie inaugurujące Złotą Kolekcję Jacobs Cronat Gold.

Złota Kolekcja to zbiór książek napisanych przez kobiety i z myślą o kobietach. Pierwsze spotkanie z czytelnikami poprowadziła znana aktorka Daria Widawska – twarz Złotej Kolekcji Jacobs Cronat Gold, która wraz z dziennikarką Marzeną Rogalską rozmawiała o pierwszej książce z kolekcji – “Siostrzanych uczuciach” Małgorzaty Domagalik.

„Złota Kolekcja Jacobs Cronat Gold to naprawdę wspaniały pomysł. Kolekcja skierowana jest do kobiet, a autorkami są wybitne pisarki. Książki są miedzy innymi o marzeniach i poszukiwaniu własnej drogi. Podpowiadają jak zatrzymać się w zabieganym świecie i spróbować znaleźć własne miejsce i … szczęście” – powiedziała Daria Widawska.

Wszyscy goście spotkania, z kubkami delikatnej i aromatycznej kawy Jacobs Cronat Gold w ręku, z uwagą słuchali rozmowy aktorki i dziennikarki, a potem z ochotą uczestniczyli w dyskusji na temat kobiecej przyjaźni.

Aktorka postanowiła sprawdzić się w nowej roli – będzie recenzowała wszystkie książki z kolekcji Jacobs Cronat Gold. Co miesiąc spisze refleksje związane z lekturą kolejnej książki, a swoje przemyślenia przedstawi czytelnikom, na kolejnych spotkaniach w salonach Empik w innych miastach w Polsce.

W Złotej Kolekcji Jacobs Cronat Gold w najbliższym czasie znajdą się:

* “Lato przed zmierzchem” Doris Lessing – w kwietniu;
* “Zupa z granatów” Marshy Mehran – w maju;
* “Europejka” autorstwa Manueli Gretkowskiej – w czerwcu.

Informacje o marce:

Jacobs jest jedną z wiodących marek Kraft Foods. Jej tradycje sięgają Niemiec końca XIX wieku, kiedy 26-letni Johann Jacobs otworzył własny sklep z kawą w Bremie w 1895 roku.

Kawa rozpuszczalna Jacobs Cronat Gold wprowadzona została na polski rynek w 1995 roku i szybko stała się liderem wśród marek premium w segmencie kaw rozpuszczalnych. Dzięki wyjątkowemu połączeniu łagodnego smaku z intensywnym aromatem, każda filiżanka kawy Jacobs Cronat Gold zapewnia niepowtarzalną chwilę przyjemności i relaksu.

Swoją silną pozycję kawa Jacobs Cronat Gold zawdzięcza wysokiej jakości i charakterystycznym złotym kryształkom. Marka jest od 2008 roku wspierana kampanią reklamową „Zatrzymaj chwilę”, na którą składa się między innymi spot z udziałem aktorki Darii Widawskiej.

Kraft Foods Polska S.A.

W Polsce firma obecna jest od 1992 roku. Marki Kraft Foods w Polsce to kawy: Jacobs i Maxwell House, czekolady: Milka, Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3 Bit oraz oraz ciastka: LU GO, LU Petitki i Petitki Lubisie, Pieguski, Złotokłose, Pierniczki Alpejskie, Delicje i krakersy TUC. Firma Kraft Foods Polska S.A. jest liderem na rynku kawy i ciastek markowych w Polsce, zajmując jednocześnie wiodącą pozycję na rynku wyrobów czekoladowych*.

*Nielsen Retail Audit – 2009 r.

Authors
Top