Diamentowa Miss Mazowsza 2010

Podczas wczorajszej gali finału Miss Polonia 2010, po raz pierwszy w historii tego konkursu, wyłoniono Miss Diamonds International Corporation (D.I.C). Została nią Miss Mazowsza Monika Płochocka. D.I.C, jako sponsor tegorocznego konkursu piękności ufundował również nagrodę dla Miss Polonia 2010, którą została Miss Podlasia Rozalia Mancewicz.

W tym roku wybory najpiękniejszej Polki odbyły się już po raz 35. W finale Miss Polonia 2010, który miał miejsce w Hali EXPO w Łodzi wystąpiło 18 absolutnie zjawiskowych dziewcząt. Najpiękniejsze z najpiękniejszych ukazały się zgromadzonej licznie publiczności w czterech wyjątkowych odsłonach. Wszystkie kandydatki wystąpiły w biżuterii z najnowszej kolekcji antwerpskiej sponsora. Sześć finalistek walczących o tytułu Miss Polonia 2010, zaprezentowało unikatowe kolie diamentowe z limitowanej kolekcji D.I.C. o wartości kilku milionów złotych. Ta niezwykła biżuteria pochodziła z największej wystawy diamentów prezentowanej w pierwszym w Polsce showroomie D.I.C przy ul. Miedzianej 3 a w Warszawie. Tytuł Miss Diamonds International Corporation został przyznany podczas oficjalnego after party w klubie Bedroom w Łodzi. Nagrodą dla Diamentowej Miss były diamentowe kolczyki z kolekcji antwerpskiej, o wartości ponad 10 tys. złotych które osobiście wręczył Prezes D.I.C Polska Pan David Franke.
Obecnie królująca Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz została również wyróżniona prezentem z kolekcji DIC.
Prowadząca galę z ramienia TVP 2 – Agnieszka Szulim również wystąpiła w kolii spod znaku DIC.
– Piękne kobiety i diamenty nie od dzisiaj stanowią zgrany duet – mówi David Franke Prezes D.I.C w Polsce. Firma od lat promuje diament jako idealny prezent na specjalne okazje. Niewątpliwie taką okazją jest zdobycie tytułu Miss Polonia – dodaje.
Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s., to czeska, dynamicznie rozwijająca się firma, której spółki-córki działają na Słowacji, w Polsce, Belgii, Serbii, Chorwacji, Bułgarii, Rumunii, Hong Kongu, Wietnamie, Chinach, Rosji i na Węgrzech i Ukrainie. D.I.C. jest członkiem i akcjonariuszem Giełdy Diamentowej Beurs Voor Diamanthandel w Antwerpii. Wszystkie diamenty posiadają certyfikaty niezależnego laboratorium gemmologicznego.
Firma Diamonds International Corporation – D.I.C. a.s. powstała na przełomie 2005 roku. Najważniejszą działalnością firmy jest produkcja i sprzedaż oryginalnej biżuterii diamentowej, diamentów inwestycyjnych oraz handel hurtowy drogimi kamieniami. Wszystkie wyroby jubilerskie pochodzą z własnych pracowni i chronione są znakiem ochronnym rejestrowanym w ramach całej Unii Europejskiej, marką producenta D.I.C. oraz znakiem probierczym według obowiązującej legislatywy. Partnerami firmy są przodujące w świecie szlifiernie. Firma współpracuje ze znanymi projektantami i designerami, bierze udział w akcjach charytatywnych i pomaga w tworzeniu fachowej opinii na temat diamentów. W tym roku firma DIC została lauteratem dwóch prestiżowych nagród – Luksusowa Marka Roku 2010 i Medalu Europejskiego.
Więcej informacji na www.dicholding.com
Patrycja Sawicka ; [email protected] mob: 506 181 076

http://www.pressoffice.pl/kultura,t810978757?more=2140041213

Authors

Related posts

Top