Dni Otwarte w Galerii SwiatAktu.pl

Dokładnie rok temu, 28 października 2009 roku w polskiej sieci internetowej pojawiło się miejsce wyjątkowe i elitarne – działalność rozpoczęła galeria SwiatAktu.pl. Obecnie prawie 400 fotografów prezentuje w nim swoje prace, poddając je ocenie 5000 zarejestrowanych Użytkowników. Wśród tysięcy fotografii znajduje się wiele dzieł wybitnych, inspirujących, nierzadko utrzymanych w żartobliwej konwencji.


Różnorodność publikowanych prac to również efekt konkursów cyklicznie organizowanych przez redakcję. Autorzy fotografii zapraszani są do udziału w wystawach, ich prace wybierane są do publikacji w ekskluzywnych kalendarzach, a już wkrótce wybrane fotografie laureatów konkursów znajdą się w specjalnym albumie, nad którym prace są już bardzo zaawansowane.

Z okazji rocznicy wydawcy SwiatAktu.pl uznając, że prezentowane fotografie zasługują na pokazanie szerokiej publiczności, postanowili udostępnić galerię aktów wszystkim Czytelnikom SwiatObrazu.pl. Ale uwaga: galeria będzie gościła w SwiatObrazu.pl tylko do końca grudnia 2010 roku, a więc przez najbliższe dwa miesiące. Wszystkich Czytelników, którzy chcą i po tym dniu  mieć stały kontakt z fotografią aktu na najwyższym poziomie, zapraszamy do rejestracji na stronie www.SwiatAktu.pl.

Adres galerii: www.swiatobrazu.pl/akty/

Authors

Related posts

Top