Drukowanie zdjęć w Adobe Photoshop i Photoshop Lightroom

Redakcja SwiatObrazu.pl przygotowała film szkoleniowy “Drukowanie zdjęć w Adobe Photoshop i Photoshop Lightroom”. Celem filmu jest przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej, tak aby drukowanie zdjęć stało się przyjemnością, a odbitki zyskały zupełnie nowy blask.

Drukowanie zdjęć to proces złożony, w którym na ostateczny efekt wpływ ma wiele czynników. Są to: wybór odpowiedniego urządzenia drukującego i materiałów eksploatacyjnych, skonfigurowanie komputera przed przystąpieniem do druku oraz oczywiście przygotowanie zdjęć. Poprawne przeprowadzenie wszystkich tych czynności gwarantuje uzyskanie odbitek o wiernej kolorystyce i wysokiej trwałości, natomiast zignorowanie związanych z nimi reguł doprowadzić może do osiągnięcia rezultatów niezgodnych z oczekiwaniami. Jednak, choć wszystko to wydawać się może wiedzą trudną do zdobycia, w rzeczywistości jest  proste do opanowania.

Film szkoleniowy “Drukowanie zdjęć w Adobe Photoshop i Photoshop Lightroom” ma za zadanie przedstawić w przystępny sposób reguły towarzyszące wykonywaniu odbitek zdjęć cyfrowych w zaciszu domowym z wykorzystaniem atramentowych drukarek fotograficznych oraz oprogramowania z rodziny Adobe Photoshop, a konkretnie aplikacji Photoshop CS5 oraz Lightroom 3, czyli obecnie najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych programów wykorzystywanych przez fotografów na całym świecie.

Dzięki konkretnym, specjalnie dobranym zdjęciom przykładowym opatrzonym fachowym komentarzem, oglądający otrzymuje dostęp zarówno do wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej.

Szkolenie podzielone jest na rozdziały mające na celu przybliżenie wszystkich etapów druku cyfrowego. Jeżeli uważacie Państwo, że któryś z tych tematów jest Wam dobrze znany, możecie go ominąć i przystąpić do oglądania innych wybranych części poradnika. Zachęcamy jednak do zapoznania się ze wszystkimi rozdziałami, jest bowiem bardzo prawdopodobne, że w każdym z nich znajdziecie informacje dla Was nowe, a przy tym bardzo interesujące.

Szczegółowe informacje, program szkolenia, sylwetka prowadzącego oraz formularz zamówienia filmu znajdują się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Authors

Related posts

Top