E-book Poznaj swoją lustrzankę – praktyczny przewodnik

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl przygotowała praktyczny przewodnik w formie e-booka „Poznaj swoją lustrzankę”. Przewodnik w formacie pdf gromadzi wiedzę teoretyczną i praktyczną, której opanowanie pozwoli każdemu fotografowi zbliżyć się do ideału prezentowania swoich zdjęć.

Sprzęt nie czyni fotografa – ta prawda pozostaje niezmienna. Jednak nawet potencjalnie znakomity fotograf nie poradzi sobie z tematem, nie znając podstawowych zasad działania aparatu, którego używa.

Równocześnie lepsza znajomość używanego sprzętu zawsze pomaga w uzyskaniu dokładnie takich zdjęć, na jakich nam zależy. Nowoczesna lustrzanka cyfrowa – nawet prosty, niedrogi model kierowany do amatorów – kryje w sobie wiele tajemnic czekających na odkrycie, a instrukcja obsługi aparatu nie zawsze to ułatwia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób nabywających swoją, być może pierwszą w życiu, lustrzankę cyfrową, serwis SwiatObrazu.pl wydał cyfrowy podręcznik mający na celu pomóc użytkownikom lustrzanek poznać swoje narzędzie pracy od podszewki. Przez tajniki szalenie popularnych obecnie aparatów DSLR przeprowadza znakomity praktyk w dziedzinie filmu i fotografii, felietonista, trener, autor wielu poradników Jarosław Zachwieja, który w pasjonujący, interesujący i żywy sposób przedstawia możliwości i wyzwania związane z używaniem tego typu sprzętu fotograficznego.

Spis treści, szczegółowe informacje oraz formularz zamówienia e-booka znajdują się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Authors

Related posts

Top