Fotografia na zamówienie – nowa agencja fotograficzna SwiatObrazu.pl

Wiodący internetowy serwis fotograficzny SwiatObrazu.pl uruchomił agencję fotograficzną. SwiatObrazu.pl to fotograficzna marka znana na rynku od ponad 10 lat. Tworzy ją zespół doświadczonych fotografów i redaktorów, wyspecjalizowanych w swoich dziedzinach fotografii: architekturze, portretach i fotografii produktowej. Dzięki nowej agencji z usług uznanych redaktorów i trenerów związanych z serwisem będą mogły korzystać firmy potrzebujące zdjęć najwyższej jakości. Możliwości fotografów oraz ofertę można zobaczyć na stronie: http://www.swiatobrazu.pl/fotografia-na-zamowienie.


Fotografowie SwiatObrazu.pl wykonują zdjęcia niezbędne w każdej firmie dla prowadzenia ofensywnej polityki marketingowej i reklamowej, które wykorzystane mogą być: w katalogach, w folderach, w reklamach prasowych, na stronach www, na opakowaniach, etc.  Zdjęcia jakości stocków fotograficznych Klienci otrzymują z licencją wyłączności, za którą stocki żądają wysokich opłat.


ŚwiatObrazu sp. z o.o. oferuje profesjonalną obsługę firm w zakresie fotografii produktowej i reklamowej, a także fotografii wnętrz i architektury oraz dokumentacji imprez: konferencji, targów, zlotów, etc.


Firma zaprasza do współpracy agencje reklamowe, producentów, dystrybutorów dóbr luksusowych, producentów i dystrybutorów artykułów codziennego użytku, wykonawców firmowych stron www i wszystkich, którzy chcą wykorzystywać dla prezentacji swoich produktów najwyższej jakości fotografie.

Authors

Related posts

Top