Fotograficzny Wpis Miesiąca – nowy konkurs w serwisie SwiatObrazu.pl

Serwis SwiatObrazu.pl ogłasza nowy konkurs dla fotoblogerów – Fotograficzny Wpis Miesiąca. Poprzedni konkurs organizowany przez redakcję SwiatObrazu.pl – Fotoblog 2010 roku – cieszył się ogromną popularnością wśród internautów, zgłoszono do niego 529 fotoblogów, które komentowane były w sumie 4504 razy i na które oddano prawie 96 tysięcy głosów.


W nowym konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody m.in. Karty SDHC i czytniki od firmy Kingston a także plecaki Crumpler Italian Connection i książki wydawnictwa Helion „Fotografia doskonała”. Tytuł Wpisu Miesiąca co miesiąc zdobędzie wpis, który zgromadzi największą ilość głosów internautów. Dodatkowo jury wyłoni ze swojej strony Wpis Miesiąca, którego autor otrzyma drukarkę fotograficzną od firmy Epson.


Żeby zgłosić wpis ze swojego fotobloga do konkursu, należy założyć konto w serwisie SwiatObrazu.pl, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wstawić link do swojego fotobloga.


Przy każdym wpisie zgłoszonym do konkursu na Fotograficzny Wpis Miesiąca, autor umieszcza przycisk do głosowania, w ten sposób głosujący odsyłani są do strony autora fotobloga w serwisie SwiatObrazu.pl. W konkursie można głosować na nieograniczoną liczbę wpisów.
Wszelkie informacje na temat konkursu dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Authors

Related posts

Top