Fotografowanie produktów – warsztaty fotograficzne

SwiatObrazu.pl zaprasza na cykl intensywnych warsztatów fotograficznych „Fotografowanie produktów”. Szkolenie kierowane jest do osób, które zainteresowane są fotografowaniem produktów np. na potrzeby aukcji internetowych i oczekują, że ich zdjęcia będą miały ogromną siłę przekazu, tak by nikt nie przeszedł obok nich obojętnie. Zdjęcie przedmiotu, który chcemy wypromować, ma za zadanie zwrócić uwagę na te jego cechy,  które chcemy uwypuklić oraz powinno zdecydowanie odróżnić produkt od wielu innych tego typu dostępnych na rynku.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się, jak zadbać o to, by ich fotografie były najwyższej jakości i przyciągały uwagę. Równocześnie uczestnicy nauczą się budować domowe studio fotograficzne bez wykorzystania profesjonalnego sprzętu oświetleniowego oraz łączyć zdjęcia w  360-stopniową panoramę. Poza szkoleniem teoretycznym przewidziane są również ćwiczenia praktyczne, podczas których, pod okiem prowadzącego, kursanci będą wykonywać poprawne zdjęcia.

Warsztaty będą odbywały się 6 lutego w Warszawie, 10 lutego w Gdańsku, 27 lutego w Poznaniu oraz 20 lutego w Katowicach. W cenie szkolenia uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe i certyfikat poświadczający ukończenie kursu, przewidziane są również przerwy kawowe oraz obiad.

Na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl można zapoznać się ze szczegółowym obszernym programem warsztatów i przeczytać przygotowany przez redakcję serwisu artykuł poświęcony fotografowaniu produktów na potrzeby aukcji internetowych.

Authors

Related posts

Top