”Galeria”: piekielnie trudne sceny, czyli zwiastun nowego sezonu

Teaser

Ola Kisio pierwszą kobietą Kuby Wróblewskiego? Oboje nie znali się i spotkali się po raz pierwszy na planie „Galerii” (ATM Grupa SA). Z marszu czekało na nich trudne zadanie – sceny miłosne.

Zaledwie 24-letni Wróblewski, grający przystojnego konserwatora Sebastiana i starsza od niego Kisio – w roli 35-letniej Ady, znudzonej żony biznesmena, musieli odegrać miłosne tête-à-tête. Oboje przyznają, że to były dla nich piekielnie trudne. Gra się je łatwiej, gdy aktorzy mają czas by się poznać. Smaczku tej historii niech doda fakt, że romans żony odkryje zazdrosny mąż – Krzysztof Wieszczek, do niedawana góral w „Szpilkach na Giewoncie”. W ”Galerii” jego bohater jest równie krewki.

A to nie jedyne nowe wątki miłosne w serialu. Równie widowiskowe będą sceny w których uwodzić się będą Bartosz Porczyk, czyli Adam i Dorota Czaja-Bliska, grającą Sylwię (nowa postać). To dawna przyjaciółka Woydatta (Tomasz Dedek), właściciela galerii, dla którego Adam to wróg numer jeden. Początkowo Adam będzie jej bardzo niechętny. Ale jak to często w życiu bywa z jednej skrajności łatwo wpaść w drugą. Między Adamem i Sylwią zacznie iskrzyć. Najpierw w tańcu – oboje aktorzy to wytrawni tancerze, potem w łóżku. Co tu dużo mówić. Zobaczcie zwiastun nowego sezonu ”Galerii”:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=LKanIMtJxOI

< 232956" >

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top