Główna bohaterka serialu "Galeria” twarzą listopadowego "Avanti”

Magdalena Turczeniewicz, która wcieli się w główną rolę w nowym serialu „Galeria” jest twarzą listopadowego numeru „Avanti”.

Redakcja miesięcznika bardzo rzadko wybiera na okładkę aktorki – zazwyczaj bohaterkami okładek są profesjonalne modelki. Wyjątek robi tylko dla tych, które uzna za oryginalne. Oprócz Turczeniewicz twarzami „Avanti” były jedynie Katarzyna Glinka i Maria Góralczyk.

Ci,  którym Magda Turczeniewicz również się podoba, będą ją mogli wkrótce zobaczyć w nowym serialu TVP 1 – „Galeria”. Do tej roli wybrała ją Małgorzata Adamska, reżyser castingu. Adamska ma świetną rękę do znajdywania talentów. Wraz z reżyserami z którymi pracowała odkryła m.in. Karolinę Gruszkę, Julię Kamińską, Tomasza Schuchardta, Jacka Braciaka. – Kiedy przeczytałam scenariusz „Galerii”, Magda  była aktorką, o której natychmiast pomyślałam jako o głównej bohaterce – mówi Adamska. – Jestem przekonana, że widzowie ją polubią. Największym walorem Magdy jest jej naturalność. Tym urzeka. Nie chowa się jak wielu aktorów za formą, nie boi się pokazać swoich uczuć i emocji. Dzięki temu postać przez nią stworzona jest prawdziwa- z krwi i kości.  Poza tym, że jest bardzo utalentowaną aktorką,  jest mądrym, skromnym i szlachetnym człowiekiem.  Nie udaje fajnej dziewczyny, ona po  prostu jest wspaniałą dziewczyną – podkreśla Adamska.  

Turczeniewicz na co dzień mieszka pod Paryżem, gdzie wraz z ukochanym wychowuje syna. Do tej pory wystąpiła w serialach „Egzamin z życia” i „Na dobre i na złe”. W „Galerii” zagra Karolinę, młodą przebojową dziewczynę, która po studiach w Mediolanie wraca do Polski. W tytułowej galerii handlowej chce otworzyć sklep z autorską biżuterią. Kiedy jest już bliska dopięcia umowy najmu, świat wali jej się na głowę. Traci wszystkie oszczędności, w wypadku ginie jej matka. Zamiast spełniać swoje marzenia o własnym biznesie, będzie musiała zatrudnić się w jednym ze sklepów w galerii. W tym miejscu będą się także przecinały losy pozostałych bohaterów. W serialu oprócz Turczeniewicz zobaczymy także: Tomasza Dedka, w roli czarnego charakteru i właściciela centrum handlowego, Julię Pietruchę, która zagra jego córkę, Grażynę Wolszczak w roli matki Karoliny oraz Bartosza Porczyka – zagra Adama, który zakocha się w Karolinie.                        

 

 

Authors

Related posts

Top