Gwiazda „Pierwszej Miłości” koncertuje z rockowym trio Vintage

Grający główną rolę w serialu „Pierwsza miłość” Mikołaj Krawczyk śpiewa z rockową kapelą Vintage. A wkrótce zespół wystąpi w jednym z odcinków serialu.

Aktor zaśpiewał już gościnnie podczas koncertu premierowego nowej płyty Vintage pt. ”Wielki Zen”, jesienią ubiegłego roku w Krakowie. Wystąpił w doborowym towarzystwie tuz polskiego rocka. Zespół tworzony przez wokalistę Krzysztofa Wałeckiego (wcześniej śpiewał m.in. z legendarnym Oddziałem Zamkniętym), perkusistę Pawła Szafrańca i basistę Bartka Szweda, na koncert zaprosił jeszcze m.in. muzyków z Budki Suflera, TSA, Oddziału Zamkniętego, Dżemu, Nocnej Zmiany Bluesa. Mikołaj Krawczyk zaśpiewał utwór „Smutny”, który wykonywał także w serialu „Pierwsza Miłość”. – To było bardzo ryzykowne dla obu stron – przyznaje Wałecki, lider Vintage. – Rzadko się zdarza by aktor popularnego serialu występował na rockowym koncercie. Mikołaj był bardzo przejęty, ale dał radę. Publiczności się spodobało i nam też. Polubiliśmy się na tyle, że chcemy to powtórzyć. Zaprosiliśmy Mikołaja na nasz urodzinowy koncert w Chorzowie, 11 marca bieżącego roku – dodaje wokalista Vintage.

Nie miałem żadnych wątpliwości, co do wykonania „Smutnego” w serialu, a później, zagrania z chłopakami w Krakowie – potwierdza Mikołaj Krawczyk. – Choć przed koncertem na żywo, paraliżował mnie strach. Ale piosenkę dobrze znałem, a co najważniejsze wiedziałem o czym śpiewam i czułem to. No i nie byłem na scenie sam. Za sympatię i kosmicznie pozytywną energię – dziękuję! Występ, jak i cały koncert okazał się sukcesem! A my zaprzyjaźniliśmy się do tego stopnia, że mamy wspólne plany zawodowe.

Zanim Mikołaj i Vintage będzie znowu można zobaczyć na żywo, zespół zagra w odcinku „Pierwszej Miłości”, który Polsat wyemituje 1 marca. Grupa wykona trzy utwory z nowej płyty: tytułowy „Wielki Zen”, „Muzo, gdzie jesteś, gdzie..”, „Punkowa”. Piosenki będą tłem do romantycznych wyznań miłości składanych przez bohaterów serialu Bartka (Rafał Kwietniewski) i Patryka (Łukasz Dziemidok) swoim ukochanym.

Dodatkowych informacji udzielają:
Monika Salińska (Kierownik Produkcji ATM Grupa S.A.) Tel. (665) 381 801
Magdalena Łukasiuk (Communications Manager ATM Grupa S.A.) Tel. (669) 998 655

Authors

Related posts

Top