Już za dwa dni Techniki HDRI – praktyczne warsztaty w Warszawie

Już za dwa dni, 30 kwietnia, w Warszawie odbędą się praktyczne warsztaty Techniki HDRI. Celem warsztatów jest zdobycie wiedzy i umiejętności pozwalających na samodzielne wykonywanie zdjęć o wysokiej rozpiętości tonalnej (HDRI) oraz ich obróbkę.


Podczas szkolenia omówiona zostanie technika HDRI, możliwości jej wykorzystania, a także sposoby wykonywania zdjęć źródłowych oraz ich łączenie i obróbkę w programie graficznym. Uczestnicy warsztatów otrzymają na zakończenie film szkoleniowy dla fotografów pt. „Zachwycające zdjęcia w technice HDRI dla zaawansowanych”.


Szkolenie adresowane jest do wszystkich osób zainteresowanych fotografowaniem z wykorzystaniem techniki HDRI, które interesuje zdobycie lub udoskonalenie umiejętności w tym zakresie. W szczególności szkolenie kierowane jest do tych fotografów, którzy w tracie swojej pracy korzystają, bądź chcą w przyszłości korzystać z aplikacji Adobe Lightroom oraz Adobe Photoshop CS5.


Obszerny program warsztatów, szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy odstępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Authors

Related posts

Top