Kasia Cichopek eksponuje swoje wdzięki w Fort Boyard

Czy jesteście ciekawi jakie zadania musiała wykonać Kasia Cichopek i na czyje wsparcie mogła liczyć walcząc ze swoimi słabościami? Nic prostszego – wystarczy w sobotę włączyć Dwójkę i obejrzeć kolejny odcinek polskiej edycji teleturnieju Fort Boyard, który od 11 października nadawany będzie o 19.10, a nie jak do tej pory o 20.05.

Każdy odcinek programu „Fort Boyard” to gwarancja rozrywki i niezapomnianych przygód! W najbliższą sobotę widzowie będą mogli zobaczyć, jak obdarzona kobiecymi wdziękami Kasia Cichopek eksponuje swoje ciało czołgając się po bardzo śliskiej powierzchni. Co na to mąż aktorki – Marcin Hakiel, który przez cały czas obecny był w La Rochelle? Czy wsparcie ukochanego i drobna postura Kasi Cichopek pozwolą jej dostać się do skarbca, gdzie ukryta jest nagroda główna? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w tę sobotę – zapraszamy!

Do tej pory mogliśmy śledzić wyczyny Mariusza Pudzianowskiego, Joanny Liszowskiej, Weroniki Książkiewicz, Krzysztofa Skiby oraz Romana Polko. Przed nami jeszcze popisy takich gwiazd jak: Justyna Steczkowska, Aleksandra Szwed, Anna Popek, Aneta Florczyk, Natasza Urbańska, Conrado Moreno, Przemysław Saleta oraz Maciej Kurzajewski.

Zadaniem uczestników programu „Fort Boyard” jest zdobycie pięciu kluczy, które umożliwiają wejście do komnaty skarbów – strzeżonej przez tygrysy – i rozszyfrowanie zagadkowego słowa-kodu, które otwiera drogę do skarbca z główną nagrodą. Droga do sukcesu jest długa i wyczerpująca, drużyna musi wykonać 7 zadań, rozwikłać trzy zagadki i zmierzyć się z dwoma zadaniami specjalnymi.

Na świecie wyprodukowano blisko 1200 odcinków programu w dwudziestu sześciu krajach, m.in.: Anglii, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Rosji, Grecji, Danii, Argentynie, Holandii, Kanadzie, Belgii oraz na Węgrzech. W każdym z krajów cieszył się wysoką oglądalnością. „Fort Boyard” jest jednym z najpopularniejszych formatów na świecie – francuska firma ALP produkuje go już od 1990 roku, a na antenie France 2 emitowany jest w prime time od 18 sezonów.

Dodatkowych informacji udzielają:

GENESIS PR
Eliza Misiecka, Katarzyna Szafader, Karolina Bałachowicz

Tel. (22) 327 16 90, (601) 367 771

Authors

Related posts

Top