KaszebeRunda na 3 dystansach

KaszebeRunda to rekreacyjno-sportowy rajd rowerowy 27 maja na Kaszubach. Impreza skierowana jest do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze, którzy mają ochotę zmierzyć się z jednym z wybranych dystansów: 64, 121 lub 225 km. Trasa biegnie przez urokliwą Szwajcarię Kaszubską przecinając Wdzydzki i Zaborski Park Krajobrazowy oraz Park Narodowy Bory Tucholskie. Na całej długości dostarcza niesamowitych wrażeń i emocji. Zaplanowana jest tak, aby wysiłek cały czas był przyjemnością.

 
Czym jest KaszebeRunda?

KaszebeRunda to rekreacyjno-sportowa impreza rowerowa skierowana do wszystkich kolarzy i amatorów jazdy na rowerze, którzy maja ochotę zmierzyć się z głównym dystansem 215 km. Pokonanie tego dystansu to niecodzienny sprawdzian aktualnej formy oraz wspaniała przygoda. Trasa KaszebeRunda rozciąga się po przepięknych terenach Szwajcarii Kaszubskiej. Jest to szosowa pętla ze startem i metą w Kościerzynie.

Formuła KaszebeRunda pozwala każdemu poczuć się zwycięzcą nad dystansem i jest niecodzienną szkołą charakteru. Nie ma ostatecznej klasyfikacji wyników, ani pojedynczego tryumfatora. Każdy, kto dojedzie do mety, będzie znał swój czas, by za rok być jeszcze lepszym. Na trasę zapraszamy amatorów kolarstwa i turystyki rowerowej oraz aktywnych kolarzy. Nieważne na jakim rowerze jeździsz, ważne że ustanowisz swój własny rekord.

Mini-KaszebeRunda

Mini-KaszebeRunda – dla wszystkich wahających się przed pokonaniem całej trasy KaszebeRunda stworzyliśmy dystans 121 kilometrów. Pomysł ten zyskał aprobatę mniej długo dystansowych sympatyków rowerów górskich oraz kolarzy rozpoczynających dopiero rowerową przygodę. Mini-KaszebeRunda o długości 121 km. bazuje na dużej pętli KaszebeRunda. Start jest wspólny, a po 57 kilometrach następuje oznakowane rozwidlenie obu tras. Ostatnie kilometry są także wspólne i doprowadzają do tej samej mety. Zatem wszystkich nie zdecydowanych serdecznie zapraszam na Mini-KaszebeRunda 121 kilometrów. Poza krótszym dystansem reszta pozostaje bez zmian.

Mikro KaszebeRunda NOWOŚĆ!

Od tego roku w programie KaszebeRunda pojawia się nowy ważny dystans, bedący zachętą dla wszystkich, którzy chcą szybko, któtko i na temat. Wyznaczenie, najkrótszej trasy, 64 km mikro KaszebeRunda, jest odpowiedzią na spore zainteresowanie miłośników rowerów górskich, retro i innych. Jest to także propozycja dla osób towarzysząch długodystansowcom, a także dla osób które sukcesywnie pragną powiększać pokonywany z nami dystans. Start oczywiście z Kościerzyny. Na półmetku trasa zbiega się z pozostałymi dystansami, aby razem podążać do wspólnej mety na Rynku.

 
 
Tekst:  Andrzej Gołębiowski
Fotografie:  www.kaszeberunda.com
Więcej informacji:  www.kaszeberunda.com


 


 

Authors

Related posts

Top