Konkurs fotograficzny "Brzmienia muzyki" organizowany przez SwiatObrazu.pl

Serwis SwiatObrazu.pl organizuje konkurs „Brzmienia muzyki” sponsorowany przez firmę Creative – światowej klasy specjalistę od dźwięku. Odbywać się on będzie w terminie od 26 lipca do 26 września 2010 roku. Impreza ma za zadanie pokazać, w jaki sposób fotografia może korespondować z innymi dziedzinami sztuki, w tym przypadku z muzyką, a przeznaczona jest dla wszystkich fotografów, zarówno profesjonalistów jak i amatorów.


Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu trzy zdjęcia, lub jeden cykl, przy czym od uczestników zależy jaki będzie temat tych fotografii – mogą to być zdjęcia portretowe, krajobrazowe, artystyczne lub reporterskie, zasadniczy pomysł jest dowolny. Ważne, żeby fotografia zainspirowana była muzyką: „usłyszeć fotografię” – oto zadanie konkursowe.


W konkursie można wygrać atrakcyjne nagrody – zestawy głośnikowe firmy Creative, przewidziane są trzy nagrody oraz wyróżnienie.


Dokładny regulamin konkursu i zasady uczestnictwa można przeczytać na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl. Tam również znaleźć można szczegółowy opis nagród.


 

Authors

Related posts

Top