Konkurs fotograficzny "Pocztówki z wakacji"

SwiatObrazu.pl oraz empikfoto.pl zapraszają do udziału w nowym wyjątkowym wakacyjnym konkursie fotograficznym zatytułowanym „Pocztówki z wakacji”. Zostanie wyłonionych 50 laureatów, a każdy uczestnik konkursu otrzyma kupon rabatowy ufundowany przez empikfoto.pl.

Okres wakacyjny sprzyja powstawaniu wielu wyjątkowych kolekcji fotografii, wśród których znajdują się takie, które mogłyby stać się chętnie kupowaną pocztówką lub znalazłby miejsce w albumie fotograficznym poświęconym odwiedzonym przez nas miejscu.

50 laureatów konkursu „Pocztówki z wakacji” otrzyma wydruk w formie 30 x 45 cm z Linii Premium, a ich zdjęcie, wraz z historią jego powstania, ukaże się jako autorski artykuł w serwisie SwiatObrazu.pl. Każdy uczestnik, którego praca z opisem zostanie zaakceptowana w konkursie, otrzyma kupon rabatowy na zamówienie odbitek w formatach od 9 x 13 do 30 x 45 w Linii Standard oraz Premium w wysokości 40%.

Konkurs trwa od 4 sierpnia do 4 października 2011.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz galeria konkursowa dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Authors

Related posts

Top