Konkurs fotograficzny "Polak po pracy"

Serwisy SwiatObrazu.pl oraz podatki.biz zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Polak po pracy”. Konkurs ma za zadanie w nietypowy sposób udzielić odpowiedzi na pytania: Czy naprawdę większość Polaków w czasie wolnym najchętniej ogląda telewizję, a tylko 20% zajmuje się swoim hobby? Czy czynności niewymagające zbyt intensywnej aktywności ruchowej i umysłowej – oglądanie telewizji lub robienie zakupów to ulubiona forma spędzania czasu ponad 70% naszych rodaków? Konkurs trwa od 28 lipca  do 31 października 2011 roku.

Przesłane prace fotograficzne pokazujące nas w czasie wolnym od pracy, będą punktem wyjścia do analizy dla zaproszonych przez Swiatobrazu.pl socjologów, którzy podejmą się oceny kondycji Polaków  w raporcie opublikowanym po zakończeniu konkursu. Profesjonalne jury wyłoni laureatów konkursu, którzy otrzymają cenne nagrody.

Zdobywca I miejsca w konkursie otrzyma laptop Lenovo IdeaPad G560 59-053995, laureat II miejsca otrzyma 12 filmów szkoleniowych dla fotografów przygotowanych przez redakcję serwisu SwiatObrazu.pl, nagrodą za zajęcie III miejsca jest książka „Alchemia portretu” wydana przez wydawnictwo Helion. Ponadto przewidziana jest nagroda publiczności dla trzech wyróżnionych fotografii – trzy zestawy filmów szkoleniowych. Również Czytelnicy oceniający zgłoszone do konkursu zdjęcia, biorą udział w losowaniu zestawu filmów szkoleniowych.

Sponsorem konkursu „Polak po pracy” jest firma Sferis. Szczegółowe informacje o konkursie, opis nagród, regulamin konkursu oraz galeria konkursowa znajdują się na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.

Authors

Related posts

Top