Konkurs fotograficzny "Światło i cień"

Konkurs fotograficzny „Światło i cień” to druga z trzech edycji konkursów Internetowej Galerii SwiatAktu.pl oraz jej Mecenasa firmy Obsessive. W każdej edycji uczestnicy walczą o jedno z dwunastu miejsc w ekskluzywnym kalendarzu firmy Obsessive na rok 2011. Dodatkowo autorzy zwycięskich zdjęć zostaną nagrodzeni bielizną z oferty producenta o wartości 100 zł brutto. Wśród laureatów wszystkich edycji konkursów Jury wybierze najlepsze zdjęcie a jego autor otrzyma nagrodę główną w postaci 3000 zł.


Gdy światło odbija się od nieregularnej powierzchni pewne części pozostają jasne, a inne pogrążone są w cieniu. Fotografia nie istnieje bez światła, a relacja światła i cienia nadaje jej głębi oraz tworzy wrażenie trójwymiarowości. Konkurs “Światło i cień” ma na celu zachęcenie do osobistej i symbolicznej interpretacji pojęcia światła i cienia w fotografii aktu. Uważamy, iż ludzkie ciało jest najwspanialszą nieregularną powierzchnią, która pozwala na nieograniczoną grę światłą i cienia prowadzącą do powstania magicznych obrazów.

Konkurs trwa od 1 czerwca 2010 roku do 15 lipca 2010 roku.

Regulamin Konkursu

Galeria konkursowa


Galeria konkursowa I edycji konkursu “Senne Marzenia”


Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!Aby zgłosić fotografię do konkursu należy zalogować się (jeśli to pierwsze logowanie, należy założyć konto w serwisie SwiatAktu.pl) (http://www.swiataktu.pl/login), następnie dodać fotografię do konkursu ” Światło i cień ” w zakładce konkursy.

Authors

Related posts

Top