Konkurs fotograficzny "Wodne skojarzenia" – IV edycja

Prestiżowy konkurs fotograficzny “Wodne skojarzenia” organizowany jest już po raz czwarty przez przez Aquanet SA oraz serwis SwiatObrazu.pl. Celem organizatorów Konkursu jest upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki oraz inspiracja do twórczej refleksji i artystycznej wypowiedzi na temat tego, czym jest woda w naszym życiu.


Na zwycięzców IV edycji Konkursu „Wodne skojarzenia” czeka pula nagród o wartości 4500 złotych oraz udział w wystawie wraz z 21 wyróżnionymi uczestnikami konkursu. Wystawa obędzie się na Placu Wolności w Poznaniu w październiku 2011; zdjęcia do Konkursu można zgłaszać do 31 sierpnia 2011.


Woda dla każdego może oznaczać coś zupełnie innego: woda, jako wartość… symbol…, żywioł…, dobro codziennego użytku…, relaks… liczy się pierwsze skojarzenie. Otwarty charakter Konkursu nie ogranicza ani tematu, ani form jego prezentacji, ani techniki wykonania.


Do wygrania atrakcyjne nagrody pieniężne:  • za zajęcie I miejsca – 2000 zł

  • za zajęcie II miejsca – 1500 zł

  • za zajęcie III miejsca – 1000 zł


Przewidziane są także nagrody rzeczowe oraz upominki od organizatora.


Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2011 roku.


By zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu użytkownika.


Szczegółowe informacje oraz regulamin Konkursu dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl. Tam również można zobaczyć galerię zdjęć zgłoszonych już do konkursu.

Authors

Related posts

Top