Konkurs fotograficzny "Wodne skojarzenia"

Rozpoczęła się III edycja konkursu „Wodne skojarzenia”, organizowanego przez serwis SwiatObrazu.pl i firmę Aquanet SA. Jednym z celów konkursu jest upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki. Skierowany jest on do wszystkich fotografów, w szczególności do amatorów. Obejmuje wszelkie style i techniki wykonania, przewodnim tematem jest woda oraz to, jakie budzi pierwsze skojarzenie i w jaki sposób inspiruje, czym jest dla życia i w życiu.


Podobnie jak w roku ubiegłym, nagrodzone i wyróżnione przez jury fotografie, ujrzą światło dzienne i w październiku br. zostaną zaprezentowane podczas plenerowej wystawy na Placu Wolności w Poznaniu. Ponadto przewidziane są nagrody finansowe, i tak za I miejsce będzie można otrzymać 1500 zł nagrody, za II – 1000 zł, a za III – 500 zł.


Na stronie www.swiatobrazu.pl można obejrzeć galerię zeszłorocznych prac, zapoznać się ze szczegółowym regulaminem konkursu oraz zarejestrować się żeby wziąć udział w trwającym obecnie. Prace można nadsyłać do 31 sierpnia 2010 r.

Authors

Related posts

Top