Kto zrobił to zdjęcie – quiz fotograficzny

W serwisie SwiatObrazu.pl możesz znaleźć setki artykułów z tysiącami fotografii, których autorami są mistrzowie obiektywu. Czas spędzony na studiowaniu fotografii na pewno zaowocuje. Zobacz najlepsze fotografie świata i sprawdź swoją wiedzę – weź udział w naszym quizie “Kto zrobił to zdjęcie”.

“Uważam, że najważniejszym ćwiczeniem dla każdego fotografa jest studiowanie dzieł mistrzów, zarówno w tych dziedzinach, którymi jest zainteresowany, jak i innych. Przez bliskie poznanie wielkich dzieł sztuki można się wiele nauczyć. Można twierdzić, że ich chłodna, kliniczna analiza odbiera część przyjemności z obcowania z nimi – ale tu nie chodzi o przyjemność, a o to żeby stać się lepszym fotografem. Mówię tu o inwestowaniu w siebie – wkładaniu pewnego wysiłku w samodoskonalenie.” George Barr, autor książki “Perfekcja w fotografii”

Quiz fotograficzny “Kto zrobił to zdjęcie” w przyjemny sposób pozwoli Ci sprawdzić swoją wiedzę na temat fotografii. Pierwszym krokiem jest zalogowanie się do gry. Podajesz swój nick, datę urodzenia i.. gotowe! Możesz rozpocząć zabawę. Przystąpienie do quizu pokaże, czy znasz autorów najważniejszych, najlepszych fotografii świata. Zagraj i odpowiedz na pytanie: Kto jest autorem prezentowanego zdjęcia?

Zasady są proste: spośród podanych przy każdej fotografii 12 odpowiedzi – nazwisk fotografów, tylko jedna jest właściwa. Jeśli wybierzesz poprawną odpowiedź, zobaczysz kolejne zdjęcie, o którego autora zostaniesz zapytany. Jeżeli popełnisz błąd, pozostaniesz przy tym samym pytaniu, aż do momentu wskazania właściwego autora prezentowanej fotografii. Za nieprawidłową odpowiedź doliczamy karną sekundę. Pamiętaj: liczy się także czas odpowiedzi. Im krótszy, tym większa szansa znalezienia się na szczycie rankingu Uczestników quizu.

Zobacz ranking

Kto zrobił to zdjęcie – quiz fotograficzny

Powodzenia!

Authors

Related posts

Top