Kultowego serialu „ Świat według Kiepskich” ciąg dalszy!

Już w marcu 2010 roku na antenie telewizji Polsat będzie można zobaczyć nowe odcinki „Świata według Kiepskich”. Bohaterowie po raz kolejny będą dzielić się z telewidzami oryginalnymi pomysłami i niebywałą wyobraźnią. Na planie najnowszej serii „Świata według Kiepskich” nie zabraknie Andrzeja Grabowskiego (Ferdek Kiepski), Marzeny Kipiel-Sztuki (Halina Kiepska), Ryszarda Kotysa (Paździoch), Basi Mularczyk (Mariolka Kiepska), Dariusza Gnatowskiego (Boczek), Renaty Pałys (Paździochowa) oraz Bohdana Smolenia (Listonosz). Za reżyserię odpowiada Patrick Yoka, a scenariusze napisali: Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska i Patrick Yoka. Serial wyprodukuje ATM Grupa.
Trwają prace nad najnowszymi odcinkami kultowego serialu „Świat według Kiepskich”, które będzie można oglądać w Polsacie już od marca 2010 roku. Na planie zdjęciowym oprócz – znanych już fanom odtwórców głównych ról –wystąpią znakomici goście, tacy jak: Zofia Czerwińska, Krzysztof Dracz, Krzysztof Ibisz, Joanna Kurowska, Piotr Gąsowski, Ewa Skibińska, Aleksandra Zienkiewicz, Łukasz Płoszajski, Andrzej Gałła, Michał Koterski czy Konrad Imiela.

Jakie przygody tym razem spotkają mieszkańców ulicy Ćwiartki 3/4? Paździoch pokaże czym jest Łonderpoland, Ferdek wyruszy z misją na “tamten świat” i jako znany ze swojego talentu wielki instruktor będzie tworzył kolejne wynalazki, w tym np. maszynę do odchudzania. Widzowie będą także świadkami spełnienia marzeń Kiepskiego, który otrzyma główną rolę w filmie „Dziecko z kapusty”, a w tajniki aktorstwa będą go wprowadzać Joanna Kurowska, Piotr Gąsowski, Krzysztof Dracz i Michał Koterski.
Czy możliwe jest, aby człowiek się przeterminował? Jakie są tego objawy i czy można się z takiej „choroby” wyleczyć – tego dowiemy się z odcinka pt. „Przeterminowani”. Paździoch i Ferdek będą chcieli natomiast – przenosząc się w świat szklanego ekranu za pomocą starego odbiornika telewizyjnego – stworzyć swoją telewizję marzeń. Paździoch w walce o prawdziwą misję mediów publicznych, będzie musiał naprawdę wiele poświęcić…

Najnowsze przygody rodziny Kiepskich i przyjaciół na antenie Polsatu już w marcu!

Dodatkowych informacji udzielają:
Eliza Misiecka, Katarzyna Szafader, Karolina Bałachowicz, Katarzyna Furmankiewicz
GENESIS PR
Tel. (22) 327 16 90, (603) 215 245


Authors

Related posts

Top