Małopolscy Architekci w Bonarka City Center

Pomiędzy 10 a 28 grudnia 2010 roku w Bonarka City Center prezentowana będzie wystawa pt. “Architekci Małopolski 2010”, obrazująca dorobek realizacyjny małopolskiego środowiska architektów. Ekspozycja w Bonarce towarzyszyć będzie obchodom 7. Małopolskich Dni Architekta.

Łącznie w Bonarce zaprezentowanych zostanie ok. 150 autorskich projektów, zrealizowanych przez małopolskich architektów. Wystawa organizowana jest przez Radę Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów i stanowi się unikalną gratkę dla miłośników architektury, także tej nowoczesnej.
Wernisaż odbędzie się 10 grudnia 2010 r., o godz. 11-tej w Palmiarni.
W ramach obchodów 7. Małopolskich Dni Architekta, odbędą się również pokazy dwóch filmów związanych z architekturą w reżyserii Pani Jadwigi Kocur: pt. „Porwanie Europy”
i „Dwugłowy Smok”. Prezentacja filmów odbędzie się w siedzibie Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów w Krakowie, ul. Kraszewskiego 36, w dniach:
– 13.12.2010 (poniedziałek) o godz. 18:00
– 14.12.2010 (wtorek) o godz. 18:00
– 16.12.2010 (czwartek) o godz. 18:00
Serdecznie zapraszamy !
Więcej informacji na: www.bonarkacitycenter.pl oraz www.facebook.com/BonarkaCityCenter
***
Bonarka City Center to jeden z największych kompleksów handlowych w Polsce, zlokalizowany w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Swoim klientom, oprócz starannie dobranej propozycji ponad 270 sklepów i lokali usługowych, oferuje również szeroką i niepowtarzalną ofertę na spędzenie wolnego czasu oraz bezpłatny parking na 3 200 samochodów. Do grona Najemców tylko w tym roku dołączyło już kilkanaście nowych punktów, m.in. Calvin Klein Jeans, IceIceberg, Liu Jo, Marella, Roar, Pinko, Patricia Pepe, Heavy Duty, Conhpol, Svilanit, Sony Centre, Guess by Marciano, Rubbabu i inni.
***
Izba Architektów Rzeczpospolitej Polskiej zrzesza czynnych zawodowo architektów posiadających uprawnienia budowlane. Członkami Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów jest 1423 osób które wykonują swój zawód na terenie województwa małopolskiego. Zadaniem Izby jest sprawowanie nadzoru nad należytym wykonywaniem zawodu architekta, reprezentowanie architektów podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych w także współdziałanie z organami administracji rządowej, samorządu terytorialnego oraz z innymi samorządami
i stowarzyszeniami. Izba Architektów posiada także kompetencje w zakresie nadawania i pozbawiania uprawnień budowlanych oraz nadawania tytułu rzeczoznawcy budowlanego, a także prowadzenia postępowań w sprawie odpowiedzialności zawodowej.

http://www.pressoffice.pl/kultura,t810978757?more=869492435

Authors

Related posts

Top