Marcin Jamkowski poprowadzi warsztaty fotograficzne

Serwis SwiatObrazu.pl zaprasza na wyjątkowe warsztaty fotograficzne, które poprowadzi Marcin Jamkowski – dziennikarz, były redaktor naczelny “National Geographic Polska”, podróżnik, filmowiec i fotograf, który współpracuje m.in. z “Focusem”, “Gazetą Wyborczą”, “National Geographic Polska” i “Newsweekiem”.


Warsztaty pod hasłem “W kierunku lepszych zdjęć z Mistrzem – fotografowanie podczas podróży” będą odbywały się 22 stycznia 2011 roku w Warszawie, oraz 5 lutego 2011 r. w Katowicach.


Szkolenie pozwoli poznać tajniki powstawania zdjęć podróżniczych Marcina Jamkowskiego, uczestnicy nauczą się kompletować sprzęt fotograficzny niezbędny podczas podróży, poznają zasady bezpiecznego podróżowania z aparatem.
W części praktycznej odbędzie się wspólne fotografowanie ludzi, a następnie analizowanie wykonanych zdjęć. Prowadzący przekaże zasady fotografii krajobrazu i zabytków. Kolejna cześć warsztatów będzie obejmowała zagadnienia podstaw cyfrowej ciemni (obróbka i druk). Na zakończenie warsztatów uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę wykorzystania fotografii w projektach multimedialnych takich jak fotokasty.


Szkolenie kierowane jest do wszystkich, którzy posiadają aparaty fotograficzne i chcą, aby ich zdjęcia z podróży stały się “wehikułem czasu”.


Obszerny program warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie organizatora: W kierunku lepszych zdjęć z Mistrzem – fotografowanie podczas podróży – Katowice, oraz W kierunku lepszych zdjęć z Mistrzem – fotografowanie podczas podróży – Warszawa.


Na stronie serwisu SwiatObrazu.pl można też zapoznać się z sylwetką Marcina Jamkowskiego.

Authors

Related posts

Top