Marysia wraca do Wrocławia, a Hubert za nią. Paweł robi jej awanturę.

Marysia (Aneta Zając) wraca z córeczką do Wrocławia. Po raz pierwszy od ponad roku spotka się  Pawłem (Mikołaj Krawczyk). Za Marysią do Polski przyjedzie Hubert (Michał Czernecki).


Powrotu Marysi z Berlina do Wrocławia widzowie mogą spodziewać się już w pierwszym odcinku jesiennego sezonu serialu, w którym poznają również jej trzymiesięczną córeczkę Julię. Obie wprowadzą się do nowo wyremontowanego mieszkania. Marysia wróci z zamiarem porozmawiania z Pawłem. Będzie mu chciała powiedzieć o zmianach w swoim życiu. Jednak podczas pierwszego spotkania w knajpie, Paweł zrobi jej karczemną awanturę. Zaskoczona Marysia zrezygnuje z rozmowy o dziecku. O Julii Paweł dowie się dopiero od brata, który z kolei o przyjeździe Marysi usłyszy od zaniepokojonej Anny (Agnieszka Włodarczyk). Anna rozpocznie zaborczą walkę o ukochanego. Namówi go na wyjazd i wspinaczkę skałkową (zdjęcia kręcono w kopalni granitu w Strzelinie). Liczy, że pomoże to Pawłowi otrząsnąć się po śmierci Brony oraz bardziej zbliży ją z Pawłem. Krótko po spotkaniu Marysi i Pawła, Anna sama złoży wizytę Marysi i zażąda by zostawiła jej ukochanego. Zahipnotyzowana małą Julią, Anna sama rozpocznie starania o dziecko. Będzie miała jednak problemy z zajściem w ciążę. Z kolei Hubert robi Marysi niespodziankę i bez wcześniejszej zapowiedzi zjawi się w jej mieszkaniu. Początkowo będzie utrzymywał, że lecąc z Mediolanu pomylił rezerwacje i musiał zostać we Wrocławiu bo nie miał się gdzie zatrzymać. Dopiero następnego dnia przyznaje się Majce, że przyjechał do Wrocławia nie przez przypadek. Wyznaje, że tęsknił za nią i zdał sobie sprawę, że nie może bez niej żyć. Chwilę później Marysię odwiedza Paweł, zdziwiony obecnością Huberta. Kto chce wiedzieć więcej, nie może przegapić pierwszych odcinków 15. sezonu serialu „Pierwsza miłość”. W pierwszych odcinkach nowej serii sporo będzie się działo także u pozostałych bohaterów. Patryk (Łukasz Dziemidok) zawalczy o syna. Błażej (Paweł Krucz) będzie chciał zabrać Grażynę (Grażyna Wolszczak) na egzotyczne wakacje. Finalnie pojadą jednak na pełen przygód biwak, który zorganizuje Grzegorz (Paweł Jankowski). Sabina (Urszula Dębska) będzie chciała uruchomić dom mody, a Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) pozna przystojnego Adama (Marcin Krajewski). Więcej już od 5 września na antenie Polsatu.


Wiosenny sezon telenowela „Pierwsza miłość” zakończyła rekordowym udziałem w grupie komercyjnej. Ostatni odcinek, wyemitowany 16 czerwca miał 38,8 proc. SHR w grupie 16-49 oraz 2, 4 mln widzów. „Pierwsza miłość” z miesiąca na miesiąc zwiększała swoje udziały w rynku i przez cały ten czas, z ogromną przewaga, była liderem swojego pasma emisji. Porównując tę wiosnę do ubiegłorocznej, serial zwiększył widownię o ponad 62 tys.. Udział w grupie komercyjnej wzrósł o 10 proc. i wyniósł średnio 26, 6 proc. Natomiast wśród mieszkańców miast powyżej 100 tys., w grupie 16-46 „Pierwsza miłość” miała średnio 20 proc., czyli o 12 proc. więcej niż w ubr..


 

Authors

Related posts

Top