Natalia Lesz dostała rolę tancerki w "Pierwszej miłości"

Piosenkarka, aktorka i tancerka Natalia Lesz dostała rolę w serialu „Pierwsza miłość” (ATM Grupa SA). Zagra Milenę Suską, 27-letnią tancerkę.

Lesz, znana ostatnio z przeboju „That girl”, będzie partnerką taneczną Adama, którego gra Marcin Krajewski. Adam jest tancerzem i przygotowuje się wraz z Mileną do turnieju. Ta para nie pierwszy raz spotyka się na planie. Wcześniej oboje tańczyli w serialu „Tancerze” przygotowanym przez ATM Grupę SA dla TVP 2.

Natomiast 27-letnia bohaterka, którą Lesz zagra w „Pierwszej miłości”, to dziewczyna z małej miejscowości. Taniec jest jej pasja od najmłodszych lat. Ukończyła z wyróżnieniem szkołę baletową, jest w czołówce polskich tancerzy. Jej talent zauważono nie tylko w kraju, ale i zagranicą.  Sukces nie uderzył jej jednak do głowy. Nieczysta rywalizacja, kroczenie po trupach do celu są kompletnie nie w jej stylu. Kiedy zachoruje jej matka, bez chwili zastanowienia rzuci wszystko by się nią zaopiekować.

O Milenę zazdrosna będzie Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), serialowa dziewczyna Adama. Zobaczy Adama w dwuznacznej sytuacji z Mileną. Co z tego wyniknie? Ten wątek widzowie będą mogli śledzić od końca października.

„Pierwszą miłość” można oglądać w Polsacie, od poniedziałku do piątku, o godz. 18. Nowy sezon serial rozpoczął jako lider pasma. Wtorkowy odcinek obejrzało 2,4 mln widzów* – miał 30, 1 proc. SHR w grupie 16-49.

 

*Wszystkie dane za Nielsen Audience Measurement.

Authors

Related posts

Top