Nieprzewidywalni Kiepscy w akcji!

Podróże w czasie i przestrzeni, nieprawdopodobne historie i komiczne sytuacje – wszystko to naraz możliwe jest tylko w jednym serialu! Oto jesienią na ekrany wracają Kiepscy. Już we wrześniu na wszystkich miłośników serialu „Świat według Kiepskich” czekają zupełnie nowe, zwariowane przygody mieszkańców Ćwiartki ¾.

ATM Grupa zaprasza na nowe odcinki serialu do stacji Polsat. Scenarzyści ”Świata według Kiepskich” ponownie puścili wodze fantazji. Nowe odcinki serialu będą obfitować w historie nie z tej ziemi, a szalony duet Ferdka i Paździocha z pewnością rozśmieszy widzów do łez. W nowych odcinkach pojawi się tajemnicza ciotka Maria, przez którą Ferdynand przeżyje traumatyczne chwile. Ujrzymy także zmagania Halinki, która postanowi zgubić zbędne kilogramy, a w jednym z odcinków Ferdek zostanie mianowany przez Prezesa Kozłowskiego na głównego trenera osiedlowej drużyny piłkarskiej.

Nie sposób zapowiedzieć wszystkich przygód mieszkańców Ćwiartki ¾. Ferdynand po raz kolejny będzie próbował odmienić swój los. Pomoże mu w tym najnowszy wynalazek Paździocha, dzięki któremu wybierze się w podróż w czasie. Czy ta podróż odmieni życie Ferdka i Halinki?
„Świat według Kiepskich” od ponad jedenastu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. W nowych odcinkach nie zabraknie specyficznego poczucia humoru, groteskowych sytuacji oraz zaskakujących zwrotów akcji. Na planie najnowszej serii pojawią się niezmiennie: Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina Kiepska), Ryszard Kotys (Paździoch), Basia Mularczyk (Mariolka Kiepska) oraz Renata Pałys (Paździochowa). Obok nich wystąpi gościnnie wielu znakomitych aktorów m.in. Marcin Dorociński, Piotr Gąsowski, Krzysztof Ibisz, Michał Koterski. Zofia Czerwińska (Malinowska), Joanna Kurowska (Grażyna), Bohdan Smoleń (Listonosz), Henryk Gołębiowski (Tajson) czy Jerzy Cnota (Emeryt).

Nowe odcinki będzie można oglądać na antenie Polsatu w każdą środę o godzinie 20.

O serialu:
Pierwsza emisja: 8.09.1999
Scenariusz: Aleksander Sobiszewski, Katarzyna Sobiszewska, Patrick Yoka
Reżyseria: Patrick Yoka
Kierownik produkcji: Anna Skowrońska
Opis serialu: „Świat według Kiepskich” opowiada historię nietypowej wrocławskiej rodziny zamieszkującej w kamienicy przy ulicy Ćwiartki ?. Głównym bohaterem serialu jest Ferdynand Kiepski – „nierób i jełop” – jak nazywa go Halina, żona kiepskiego męża. Jest córka Mariolka, która pragnie zrobić oszałamiającą karierę – jakąkolwiek. W kamienicy zamieszkuje także rodzina Paździochów i kawaler Boczek. Ferdek wraz z sąsiadami kombinuje „co by tu zrobić, żeby zarobić, a się nie narobić”. Jednak wszystkie pomysły Ferdka kończą się porażką.

Dodatkowych informacji udzielają:
Eliza Misiecka, Monika Wlaźniak, Jadwiga Olech
GENESIS PR
Tel. (22) 327 1690, (601) 367-771
Mail: [email protected]

Authors

Related posts

Top