Niesamowite historie Janusza Weissa

„Niesamowite historie” to zbiór autentycznych opowieści prezentowanych przez Janusza Weissa. Są to opowiadania o zwykłych ludziach, których spotkały w życiu niesamowite, a wręcz zadziwiające historie. Serial będzie można zobaczyć w jesiennej ramówce TV Puls. „Niesamowite historie” w reżyserii Macieja Wielowieyskiego pojawią się już we wrześniu, a oglądać je będzie można w środy o 22.30. Jest to najnowsza produkcja MT ART – spółki należącej w 100% do ATM Grupy.

Zebrane historie zaprezentuje prowadzący – Janusz Weiss, który wcieli się w rolę narratora, a także komentatora wydarzeń. W każdym odcinku przedstawione zostaną dwie niezwykłe historie, które raz będą wzruszać i przejmować widzów, a innym razem trzymać w napięciu. Niezwykłość zdarzeń i zbiegów okoliczności, które spotykają bohaterów, to cechy charakterystyczne zebranych opowieści. Wszystkie – choć czasem zupełnie przypadkowo – wydarzyły się naprawdę, a jak się zakończyły? Bywa, że zaskakująco. Każdy odcinek serialu to dwie oddzielne historie.

„Choć tytuł serialu może wskazywać, że to historie fantastyczne, są to opowiadania prawdziwe, a ich oryginalność i niepowtarzalność pozwalają nazywać je niezwykłymi. Chcemy, aby widzowie uwierzyli, że wszystko jest możliwe, a życie pełne jest niespodzianek i przypadków. Z pewnością pomoże im w tym Janusz Weiss, który swoim charakterystycznym głosem będzie zachęcał widzów do wyciągania z opowiedzianych historii własnych wniosków” – mówi Maciej Grzywaczewski, wiceprezes zarządu ATM Grupy.

Serial „Niesamowite historie” prezentowany jest w formie wywiadu. W głównych rolach poszczególnych odcinków występują aktorzy, którzy wcielają się w prawdziwych uczestników zdarzeń. Opowiadają oni swoją wersję, a ich wypowiedzi przeplatane są fabularyzowanymi scenami, które stają się tłem opowieści i pozwalają widzom jeszcze lepiej poznać okoliczności zdarzenia.

W kwietniu 2008 roku ATM Grupa zawarła umowę nabycia 100% udziałów MT Art – firmy specjalizującej się w produkcji seriali telewizyjnych oraz filmów fabularnych. Najważniejsze tytuły zrealizowane przez firmę to: seriale „Złotopolscy”, „Radio Romans” oraz „Kosmici”, a także film fabularny „As” i „Prymas. Trzy lata z tysiąclecia”.

Dodatkowych informacji udziela:

GENESIS PR
Eliza Misiecka, Katarzyna Szafader, Karolina Bałachowicz

Tel. (22) 327 16 90, (601) 367 771

Authors

Related posts

Top