Nowa bohaterka pokrzyżuje Sabinie szyki

Dom mody prowadzony przez Sabinę (Urszula Dębska) będzie w najbliższym czasie miejscem wielu intryg. W serialu „Pierwsza miłość” pojawi się nowa bohaterka, która pokrzyżuje Sabinie szyki.

Pewnego dnia w domu mody Sabiny pojawi się Jowita. Zacznie szantażować Dagę (Anna Szymańczyk). Będzie chciała by Daga załatwiła jej pracę u Sabiny. Joanna Opozda, która wcieli się w rolę Jowity oprócz tego, że jest aktorką, również pracuje jako modelka. Obecnie jest twarzą włoskiej luksusowej marki biżuterii Charade. Jej zdjęcia można zobaczyć m.in. we włoskiej edycji „Vogue’a”. Jako aktorka ma na koncie m.in. rolę w filmie „Noc życia” Antoniego Królikowskiego.

Zastraszona Daga będzie próbować przeforsować pomysł zatrudnienia Jowity, argumentując, że Sabina potrzebuje modelki. Jowita w zamian za angaż obiecuje umówić Sabinę ze swoim znajomym, który jest redaktorem naczelnym pisma modowego. Sabina licząc na promocję skusi się na taki układ. Jednak dość szybo przekona się, że podobnie jak Daga, wpadła w pułapkę, z której trudno się wyplątać. Czeka ją także pierwszy ważny sprawdzian w branży modowej – pokaz kolekcji w Krakowie. Dziewczyna zaangażuje w przygotowania wszystkie siły. I wtedy właśnie poznamy prawdziwą twarz Jowity, która zachowując pozory przyjaźni, będzie chciała zaszkodzić Sabinie. Okaże się też, że to nie Jowita pociąga za sznurki w całej intrydze, a jest jedynie ofiarą swoich słabości. Przeciwko Sabinie będzie knuł ktoś inny. Kto taki i dlaczego, wyjaśni się w odcinkach „Pierwszej miłości”, w drugiej połowie października.

Od początku sezonu serial „Pierwsza miłość” emitowany w Polsacie (pon-pt., godz. 18) jest liderem pasma. Serial ogląda średnio 2,2 mln* widzów i ma blisko 29 proc. SHR w grupie 16-49.

 

*Wszystkie dane za Nielsen Audience Measurement.

Authors

Related posts

Top