Nowe odcinki serialu „Świat według Kiepskich”

ATM Grupa – największy niezależny producent programów telewizyjnych – rozpoczęła prace nad kolejną serią „Świata według Kiepskich”. W najnowszych odcinkach rodzina Kiepskich i ich przyjaciele tradycyjnie będą zaskakiwać widzów swoimi pomysłami.

Już po raz kolejny fani przekonają się o nadzwyczajnej wyobraźni bohaterów, którzy – aby rozwiązać swoje problemy życiowe – gotowi są na bardzo wiele. Nowa seria, składająca się z 15 odcinków, zostanie wyemitowana na antenie telewizji Polsat jesienią 2009 roku.
Serial „Świat według Kiepskich” opowiada o przeciętnej polskiej rodzinie, mieszkającej w jednej z wrocławskich kamienic. Głowa rodziny, Ferdynand Kiepski, całymi dniami siedzi przed telewizorem i popija piwo. Obowiązki domowe są na głowie jego żony – Haliny, która jest pielęgniarką. Każdy odcinek pełen jest zabawnych sytuacji związanych z wymyślaniem różnych sposobów na zarobienie łatwych pieniędzy. Niestety, wspólne biznesy Kiepskiego i jego towarzyszy najczęściej kończą się niepowodzeniem.
„Historia rodziny Kiepskich emitowana jest już od 10 lat i nadal podoba się widzom. To dowód na to, że Polacy zdolni są do autoironii i potrafią śmiać się z siebie” – mówi Anna Skowrońska, kierownik produkcji.
W nowej serii widzowie będą mogli usłyszeć piosenki: „Małgośka” oraz „Cała sala śpiewa z nami” w brawurowym wykonaniu aktorów serialu, czy zobaczyć …. Baracka Obamę.
W nowej serii wystąpią: Andrzej Grabowski w roli Ferdka, Marzena Kipiel-Sztuka jako Halina Kiepska, Basia Mularczyk – Mariolka Kiepska, Ryszard Kotys – Paździoch, Dariusz Gnatowski – Boczek, Renata Pałys – Paździochowa oraz Bohdan Smoleń jako Listonosz. Dodatkowo gościnnie pojawią się: Joanna Kurowska, Krzysztof Dracz, Piotr Pręgowski, Krystyna Tkacz, Łukasz Płoszajski, Andrzej Gałła oraz Marta Chodorowska.

Dodatkowych informacji udzielają:
Eliza Misiecka, Katarzyna Szafader, Karolina Bałachowicz
GENESIS PR
Tel. (22) 327 1690, (607) 373 273

Authors

Related posts

Top