Nowe tematy szkoleń SwiatObrazu.pl

Strona internetowa stanowi obecnie nie tylko wizytówkę. Trudno sobie wyobrazić skuteczną promocję firmy, jej produktów i usług, bez profesjonalnie skonstruowanej strony. Praca nad nią łączy się z dużym wysiłkiem i nierzadko sporym kosztem, a często okazuje się, że efekty nie są wcale takie, jakich się oczekiwało.


SwiatObrazu.pl zaprasza na zupełnie nowe intensywne warsztaty pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych dla fotografów i filmowców. Szkolenie ma na celu przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy z zakresu optymalizacji stron pod kątem działania wyszukiwarek internetowych, uczestnicy poznają działania, które pomogą radykalnie podnieść skuteczność internetowej promocji, bez korzystania z usług firm zajmujących się pozycjonowaniem. Po zakończeniu warsztatów użytkownicy będą potrafili konstruować i umieszczać informacje niezbędne dla znaczącego wzrostu skuteczności. Zdobędą również wiedzę z obszaru bezpiecznych technik pozycjonowania, poznając równocześnie takie techniki, które mogą spowodować spadek lub nawet wykluczenie z wyników wyszukiwania.


Szkolenie kierowane jest do osób, które chcą podnieść jakość pozycjonowania swojej strony internetowej, za pomocą Internetu wypromować swoją firmę, jej produkty i usługi, zwiększyć zyski ze strony poprzez istotny wzrost jej oglądalności. Forma warsztatowa, oraz szczegółowa prezentacja działań na przykładzie konkretnej strony gwarantuje przyswojenie koniecznej wiedzy nawet przez uczestników, którzy do tej pory nie mieli do czynienia z pozycjonowaniem.


Szkolenie odbędzie się w 24 września, w godzinach 10:00–16:00 w Katowicach. Więcej informacji, szczegółowy program warsztatów i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie organizatora www.swiatobrazu.pl.


 

Authors

Related posts

Top