Nowe wzory umów i pism dla fotografa w specjalnym serwisie SwiatObrazu.pl

Każdy fotograf, który uzyskuje dochody ze swojej działalności spotyka się z wieloma sytuacjami, w których niezbędne są różnego rodzaju dokumenty: umowy, zaświadczenia, oświadczenia, wezwania itp. Jest ich bardzo dużo – a prawidłowa konstrukcja stosowanych w kontaktach z kontrahentami i administracją dokumentów jest bardzo ważna dla zabezpieczenia interesów autora fotografii.


Fotograf musi też często bronić się przed próbami wykorzystania jego prac bez należnego wynagrodzenia – tutaj szybkość i precyzja działania jest szczególnie istotna. Właściwe udokumentowanie roszczeń i odpowiednia korespondencja w większości przypadków doprowadza do wypłaty wynagrodzenia bez konieczności wszczynania procesu. Dlatego redakcja serwisu SwiatObrazu.pl, we współpracy z renomowaną kancelarią prawną specjalizującą się w ochronie praw autorskich i własności przemysłowej, przygotowała płytę zawierającą wzory umów, dokumentów i opis procedur, wraz z komentarzem.


Serwis SwiatObrazu.pl uruchomił ponadto specjalny obszar dla czytelników, którzy posiadają płytę CD z wzorami pism i dokumentów dla fotografów. Wraz z płytą serwis przekazuje dane logujące do specjalnego obszaru w serwisie www.swiatobrazu.pl, który znajduje się pod adresem www.swiatobrazu.pl/wzory. Znajdują się w nim aktualizacje otrzymanych wzorów i pism, ewentualne poprawki oraz nowe komentarze, które są sukcesywnie dodawane wraz z nowymi wzorami dokumentów.


Dane, które wraz z płytą otrzymają czytelnicy, umożliwiają bezpłatny dostęp do obszaru logowanego przez okres 12 miesięcy od dnia zakupu „Wzorów umów i pism dla fotografa”.


Na stronie serwisu SwiatObrazu.pl można zapoznać się z dokładną zawartością płyty „Wzory umów i pism dla fotografa” oraz wypełnić formularz zamówienia, aby dokonać jej zakupu.


 

Authors

Related posts

Top