Nowi "Tancerze"

8 kwietnia ruszają zdjęcia do trzeciej serii „Tancerzy”. Nowe odcinki wyreżyseruje Xawery Żuławski, twórca m.in. „Wojny polsko-ruskiej” oraz serialu „PitBull”. Premierowe odcinki produkcji ATM Grupy będzie można obejrzeć na antenie TVP2 już jesienią.
„Tancerze” to pierwszy polski serial taneczno-muzyczny. Jego bohaterami są studenci i nauczyciele prywatnej szkoły artystycznej. W rolach głównych występują m.in.: Wojciech Mecwaldowski, Marcin Dorociński, Małgorzata Niemirska, Magdalena Walach, Katarzyna Glinka i Natalia Lesz. W trzecim sezonie serialu zmieni się odtwórca roli Piotra – Sebastiana Fabiańskiego zastąpi Gabriel Piotrowski znany z telewizyjnego programu tanecznego. Produkcja „Tancerze” realizowana jest na podstawie hiszpańskiego formatu zainspirowanego – wielokrotnie nagradzaną – amerykańską produkcją pt. „Fame”.
Akcja serialu rozgrywa się w szkole sztuk scenicznych Heleny Nałęcz-Gonzales (Małgorzata Niemirska), która po latach spędzonych w podobnej akademii w Madrycie założyła we Wrocławiu własną szkołę. Uczą w niej: Alicja (Magdalena Walach), dawna uczennica Heleny, której życie zmienił wypadek na scenie, Roma (Katarzyna Glinka) – niespełniona artystka, Krzysztof (Marcin Dorociński) – nieprzewidywalny aktor i uwodziciel i kilka innych, ekscentrycznych postaci.

Authors

Related posts

Top