On i Ona – nowy program ATM Grupy!

Kto lepiej prasuje – Dariusz Michalczewski, czy jego partnerka? Czy Michał Wiśniewski częściej wstaje w nocy do płaczącego dziecka niż jego żona Ania? Kto chętniej rozebrałby się na plaży nudystów – posłanka Senyszyn, czy jej mąż? Na takie i wiele innych, zaskakujących pytań udzielą odpowiedzi największe polskie gwiazdy i ich partnerzy, którzy wezmą udział w programie „On i Ona”. Nowe show z wiosennej ramówki telewizji Polsat realizuje ATM Grupa. Zdjęcia do programu rozpoczną się 26 lutego. „On i Ona” nadawane będzie w Polsacie w każdą niedzielę o godz. 16.45, począwszy od 21 marca.

„On i Ona” powstał na podstawie formatu BBC “Mr&Mrs”, który na świecie od wielu lat cieszy się popularnością widzów. Program jest połączeniem talk-show, w którym gwiazdy wyjawiają tajemnice swoich związków, z teleturniejem pozwalającym poczuć widzom dreszcz emocji. W każdym z odcinków współzawodniczą ze sobą trzy sławne pary, mogące przekonać się, w którym związku partnerzy znają się najlepiej. Zdobywając kolejne punkty, gromadzą na swoim koncie środki, które zwycięska para przeznaczy na wybrany przez siebie cel charytatywny. „On i Ona” poprowadzą gwiazdy Polsatu – Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz.
„Nasze nowe przedsięwzięcie to nie tylko dobra zabawa, ale i emocje towarzyszące życiu gwiazd. Zaangażowaliśmy się w ten projekt, wierząc, że przyniesie naszym widzom dużą dawkę humoru i pozytywnych wrażeń. Zapraszamy wszystkich przed ekrany” – mówi Maciej Grzywaczewski, członek zarządu ATM Grupa.

Show charakteryzuje się lekką i dowcipną formułą. Ponadto, widzowie będą mogli przekonać się, jak wygląda codzienność znanych i lubianych. Poznają ich przyzwyczajenia, więzi, drobne dziwactwa czy pasje niezwiązane z działalnością publiczną. Natomiast, przy okazji zadawanych w studiu pytań przetestują również swój związek i zobaczą, że gwiazdy nie różnią się tak bardzo od nich samych. Te wszystkie aspekty programu stanowią gwarancję doskonałej zabawy.

Dodatkowych informacji udzielają:
Eliza Misiecka, Katarzyna Szafader, Karolina Bałachowicz, Katarzyna Jedlińska
GENESIS PR
Tel. (22) 327 16 90, (603) 215 245

Authors
Tags , , , , , , , , , , , , , , ,

Related posts

Top