Plener fotograficzny w Ruinach Zamku Krzyżackiego w ramach projektu Nasz Bezpieczny Świat

Już w najbliższą sobotę, 18 lutego o godz. 10.00 Ruiny Zamku Krzyżackiego staną się scenerią kolejnego pleneru fotograficznego, organizowanego w ramach projektu „Nasz Bezpieczny Świat”.

Projekt „Nasz Bezpieczny Świat” jest autorską wypowiedzią artysty fotografika Marka Czarneckiego na temat współczesnego świata. „Żyjemy w świecie, określanym mianem globalnej wioski, w którym rozwój nauki i techniki dostarcza nam narzędzi do niczym nieograniczonego rozwoju osobistego” – wyjaśnia autor projektu. „Po drodze okazuje się, że ten nasz cywilizowany świat, wcale nie staje się bardziej bezpieczny dla człowieka, bowiem wiele spraw, które z pozoru są rygorystycznie kontrolowane, wymyka się spod nadzoru istniejących” – dodaje Marek Czarnecki.

Zdjęcia do projektu są wykonywane w plenerach miejskich, wiejskich, industrialnych, w środkach komunikacji publicznej, jak również w plenerach naturalnych. Zespół „Naszego Bezpiecznego Świata” tworzą: Jadwiga Czarnecka (artysta fotografik), Wojciech Szabelski (artysta fotografik) i Bogdan Malanowski (dokumentacja filmowa projektu).

Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w projekcie „NASZ BEZPIECZNY ŚWIAT”, prosimy o wypełnienie formularza online dostępnego na stronie projektu: www.naszbezapiecznyswiat.com

Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane: imię, nazwisko, rok urodzenia, adres e-mailowy, numer telefonu. Projekt adresowany jest do osób pełnoletnich.

Authors

Related posts

Top