Powiew świeżości w Złotopolicach już wiosną

Premierowe odcinki jednej z najstarszych polskich telenowel już wiosną przyniosą wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Zapewnią widzom wiele emocji i sprowokują sporo pytań o dalsze losy bohaterów. Nowe przygody bohaterów serialu „Złotopolscy” można śledzić co niedzielę o 14.30 na antenie TVP2.

Najbliższe odcinki „Złotopolskich” koncentrują się na rodzinnych nieporozumieniach. Pod nieobecność Marcysi, Władysław Biernacki i Marek Złotopolski walczą o względy bliźniaków. Chłopcy dostają wymarzone zabawki, mogą robić co chcą, byle tylko wskazali ukochanego dziadka. Czy ta sytuacja wyjdzie chłopcom na dobre? Za czym naprawdę tęsknią i czego im najbardziej potrzeba?

Wiele dzieje się też u komendanta w Złotopolicach. Jego matka – Pani Frotecka – wciąż nie może pogodzić się ze ślubem ukochanego jedynaka. Chce za wszelką cenę zatrzymać go przy sobie i ucieka się do różnych podstępów. Czy uda jej się rozbić związek syna? Co na wszystko jego żona – Joanna, która załatwia sprawy dotyczące adopcji?Także rodzina Gabrielów ma nie lada tajemnicę do rozwikłania. W ich życiu po raz drugi pojawia się Marita, była narzeczona syna Marty i Wieśka. Intuicja podpowiada Marcie, że powrót Marity nie wróży nic dobrego. Czy rzeczywiście? Jaką niespodziankę kobieta ma dla nich tym razem?
W emitowanych wiosną odcinkach serialu, będziemy świadkami nieoczekiwanego zwrotu akcji w Komisariacie na Dworcu Centralnym. Kontrowersyjna Kalina dostała długo oczekiwany awans. Nikt nie spodziewa się jednak, jaką decyzję podejmie kobieta i jak dalej potoczą się jej losy.
Wszystkie nowe wątki będzie można śledzić na antenie Dwójki co tydzień, w niedzielne popołudnia, już na wiosnę.

„Złotopolscy” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Przedstawia losy dwóch gałęzi rodu Złotopolskich, zapoczątkowanych przez Dionizego Złotopolskiego (św. p. Henryk Machalica) i jego siostrę bliźniaczkę Eleonorę Gabriel. Akcja serialu toczy się w Warszawie i podwarszawskich Złotopolicach. Opowieść o konflikcie Złotopolskich z Gabrielami gości już na antenie Dwójki od 12 lat. Producentem serialu jest firma MT Art. – należąca w 100% do ATM Grupy.

Authors

Related posts

Top