Poznaj swoją lustrzankę – dla wtajemniczonych w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu

W pierwszym etapie szkolenia udział wzięło ponad 250 osób w całej Polsce. Zapraszamy do udziału w drugim etapie w Krakowie, Wrocławiu, Warszawie.


Jak robić lepsze zdjęcia? Co zrobić, gdy uzyskany efekt wcale nas nie zadowala? Otóż w 99 przypadków na 100 po prostu brakuje nam umiejętności a nie talentu. Jeżeli znasz już dobrze swój aparat, masz nad nim kontrolę, to najwyższy czas poznać techniki fotografowania.


Warsztaty z redakcją SwiatObrazu.pl w doskonałej atmosferze przeprowadzą Was przez techniki fotografii krajobrazu, portretu, dzieci aż do fotografii makro i sportu. Nauczycie się, jak wydajnie wykorzystywać wbudowane w aparat lampy błyskowe i jak ogromne możliwości daje bezprzewodowe wyzwalanie zewnętrznych lamp błyskowych. Obalimy stwierdzenie “gdybym tylko miał lepszy sprzęt…”. Przedstawimy najważniejsze zasady przy rozbudowie systemu lustrzanki cyfrowej skupiając się na doborze obiektywów i akcesoriów. Jakość wykonywania zdjęć rośnie o wiele wolniej niż ilość wydawanych na sprzęt pieniędzy, dlatego my stawiamy na podnoszenie umiejętności – nauka, eksperymentowanie oraz określenie celu, gdyż każdy z czasem staje się lepszym fotografem.


Więcej informacji na stronach wg lokalizacji Krakowie, Wrocławiu, Warszawie.

Authors

Related posts

Top