Premierowe odcinki Złotopolskich już na ekranie TVP2

Nowe odcinki są bardziej dynamiczne, pełne wartkiej akcji i zaskakujących historii. Widzowie powinni przygotować się do jesieni pełnej emocji – gdyż będą świadkami wesela, pogrzebu, porwania, zdrady, zakazanej miłości. To wszystko w każdą niedzielę w TVP2.

Wydarzenia rozpoczną się wieścią o śmierci listonosza – Józefa. W ten sposób współpracownicy i przyjaciele postanowili uczcić pamięć po niedawno zmarłym Jerzym Turku. Na ceremonię pożegnania przyjaciela powróci do serialu Marcysia. W tej roli zobaczymy zapowiadaną Kasię Pierścionek. Przepychanka o bliźniaki, których porwanie zlecił Biernacki, nareszcie zostanie zakończona.
Kacper, na wieść o planowanym rozwodzie Marylki, postanowi walczyć o jej względy. Spotka się z jej mężem, żeby dać mu do zrozumienia, że zamierza ją zdobyć. Czy dojdzie do rozwodu, a może Marylka i Kacper będę razem? Natomiast Grzesio – w czasie nieobecności Elżuni – spotka się na romantycznej kolacji z Katarzyną Zalewską, asystentką posła Biernackiego. Małżeństwo planuje adopcję dziecka. Czy w tak ważnym dla nich momencie Grzesio dopuści się zdrady?

Tymczasem Marta wybierze się z generałem na wymarzone wesele, a w zamian otrzyma zaproszenie na wycieczkę dookoła świata. Zaś Wikary nadal będzie przekonany o swoim powołaniu kapłańskim, chociaż każde przypadkowe spotkanie z Zosią działa na niego oszałamiająco. Co tu zrobić, gdy pomiędzy dwojgiem ludzi drzemie prawdziwe uczucie? Widzowie będą mogli przekonać się, czy szczera miłość zwycięży w przypadku tych dwojga.

„Mamy nadzieję, że w nadchodzących, jesiennych miesiącach odcinki premierowe będą cieszyły się jeszcze większą oglądalnością. Mamy zamiar zostać z widzami TVP jeszcze długi czas” –producent serialu „Złotopolscy”, firma M.T. Art.

Analizy oglądalności pokazują, że serial nadal cieszy się dużym zainteresowaniem. ‘Złotopolscy’ są doskonale wpasowani w weekendową ramówkę TVP2, a wyniki oglądalności oraz udziały w rynku są na poziomie znacznie przekraczającym średnie wyniki stacji w dniach, w których odbywa się emisja. Wiosną i latem serial miał ponad 3 mln widzów oraz ponad 2 mln widzów oglądających powtórki w okresie wakacji.
„W II kwartale 2010 roku produkcja ‘Złotopolscy’ była jedną z najlepiej oglądanych propozycji programowych Dwójki. ‘Po “M jak miłość’, ‘Barwach szczęścia’ i ‘Na dobre i na złe’, ‘Złotopolscy’ byli czwartym najchętniej oglądanym serialem w ofercie TVP2. Jednak trzeba pamiętać, ze wszystkie te seriale, w przeciwieństwie do ‘Złotopolskich’, emitowane są w prime time, co znacznie zwiększa ich możliwości dotarcia do widzów i osiągnięcia wyższych wyników oglądalności. Tak więc śmiało można postawić i obronić tezę, że serial ‘Złotopolscy’ jest najlepiej oglądanym polskim serialem telewizyjnym w paśmie non prime time. Mamy nadzieję, że ta tendencja zostanie utrzymana podczas emisji sezonu jesiennego” – powiedział Jacek Ściobłowski, head of programming strategy ATM Grupa.

Serial „Złotopolscy” obecny jest na ekranach TVP 2 już od 12 lat. W sezonie jesiennym perypetie dwóch rodów będziemy mogli oglądać w każdą niedzielę o godz. 14.30.

Dodatkowych informacji udzielają:
Eliza Misiecka, Monika Wlaźniak, Jadwiga Olech
GENESIS PR
Tel. (22) 327 1690, (601) 367-771
Mail: [email protected]

Authors

Related posts

Top