Rusza konkurs na Fotoblog Roku 2011

Po sukcesie ubiegłorocznej edycji konkursu na Fotoblog Roku 2010, redakcja serwisu SwiatObrazu.pl ogłasza rozpoczęcie edycji na rok 2011. Konkurs ma na celu wyłonienie najbardziej wartościowych fotoblogów i ich twórców.


Uczestnicy tegorocznej edycji Konkursu będą mieli okazję powalczyć nie tylko o zaszczytny tytuł, ale także o nagrody, których wartość przekracza 12 tysięcy złotych: drukarki fotograficzne firmy Epson, aparaty cyfrowe marki Casio Exilim, bony na zakupy w sklepach House oraz torby i plecaki marki Lowepro.


Fotoblogi to nie tylko prywatne pamiętniki dokumentujące czyjeś życie za pomocą fotografii. To także dokumentacja pasji, zainteresowań czy szalonych projektów ich autorów. W zeszłorocznym Konkursie mieliśmy okazję podziwiać fotoblogi dotyczące osobistych refleksji na temat mody, życia ulicy, podróży, losów jednego szarego swetra, opisujące obrazami życie jednego miasta, czy stanowiące swoisty atlas ptaków. Z każdego fotobloga można wyczytać inspirację jego autora, zobaczyć wiele dobrych fotografii, które pozostają w pamięci, dlatego cieszymy się, że możemy znowu zacząć się im przyglądać.


Pierwsza edycja Konkursu cieszyła się ogromną popularnością i pozwoliła nam odkryć wielu utalentowanych autorów. Do Konkursu zgłoszono 529 fotoblogów, na zwycięzcę plebiscytu publiczności oddano 15 909 głosów, a w sumie głosowano 96 565 razy. W 2010 roku tytuł Fotobloga Roku głosami Jury przypadł stronie “Moje uniformy” tworzonej przez Arkadiusza Wojciechowskiego a głosami publiczności Fotoblogiem Roku zostało “Karakorum” autorstwa Justyny Górskiej. Czekamy na ich następców!


Konkurs trwa od 15 lutego 2011 do 15 września 2011 (do Konkursu można przystąpić do 1 września 2011 r.).


Blogi do konkursu można zgłaszać na stronie: http://www.swiatobrazu.pl/fotoblog2011

Authors

Related posts

Top