Światowy tydzień e-książki z Virtualo z wieloma atrakcjami!

W dniach 06.03-12.03 będziemy obchodzić światowy Tydzień E-książki, która w tym roku ma swoje 40-urodziny. Virtualo jest oficjalnym partnerem inicjatywy “Read an E-Book Week” http://ebookweek.com/, współorganizujemy również działania z portalami Rynek Książki, Password Incorrect, eKsiążki.org i firmą Libranova.

Z okazji obchodów światowego tygodnia książki Virtualo przygotowało konkursy, bony o wartości 50zł i 100zł przy zakupie e-czytnika i e-booki w prezencie na Dzień Kobiet.

Dodatkowo codziennie poprzez nasz profil na Facebook’u będziemy również rozdawać 3 gorące nowości wydawnicze osobom, które będą chciały napisać o nich krótką recenzję na naszej facebookowej tablicy. Aby wygrać e-booka, trzeba będzie jednak uważnie śledzić nasz profil – kto pierwszy ten lepszy, zapraszamy zatem do wyścigu po e-booki!
Czytaj na e-czytniku – wspieramy akcję promowania e-czytelnictwa!

Virtualo wspólnie z firmą Libranova oraz portalami Rynek Książki, eKsiążki.org i Password Incorect czyli Piotrem Kowalczykiem, który aktywnie promuje self-publishing w Polsce, organizuje obchody Światowego Tygodnia e-Książki w ramach profilu na Facebook’u. Do każdego zakupionego w ramach akcji e-czytnika na stronie firmy Libranova Virtualo przekazuje bon o wartości 50zł i 100zł na dowolne książki z naszej oferty. W promocji można dostać dwa e-czytniki Icarus GO oraz Icarus Sense. Oba urządzenia odczytują e-booki w formacie PDF i EPUB zabezpieczone systemem Adobe DRM. Informacje na stronie http://libranova.eu

Konkurs towarzyszący Targom Wydawnictw Ekonomicznej na SGH – do wygrania kupony o łącznej wartości 1000zł
W piątek 4 marca przedstawiciele Virtualo wezmą udział w panelu dyskusyjnym na temat e-książki, który odbędzie się w ramach Targów Książki Ekonomicznej na SGH. Dodatkowo od 06.03 do 12.03 będzie można wziąć udział w konkursie organizowanym przez Virtualo oraz Stowarzyszenie Akademickie MagPress, w którym do wygrania jest 5 bonów o wartości 100zł oraz 10 bonów o wartości 50zł na książki z zakresu ekonomii, prawa, gospodarki.

W ofercie Virtualo znajduje się 900 tytułów literatury specjalistycznej wydawnictwa C.H.Beck. Aby wygrać wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie o aplikację na iPada. Szczegóły konkursu: http://www.twe.waw.pl/
http://www.pressoffice.pl/kultura,t810978757?more=1595444944

Authors

Related posts

Top