Szalony weekend dla prawdziwych mężczyzn

Trzecia edycja Święta Mężczyzn Men`s Day odbędzie się w weekend 4-5 czerwca w Warszawie. Największe w Polsce plenerowe widowisko poświęcone męskim pasjom odbędzie się w nowej lokalizacji, na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. W tym roku organizator zapowiada wiele nowości i wydarzeń specjalnych.

Mężczyźni z RMF Caroline Team  na czele z Adamem Małyszem przybędą na prawdziwe święto mężczyzn – Men’s Day 2011. W tym roku wielka impreza odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2011 roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.
RMF Caroline Team zaprezentuje swoje specjalne rajdowe miasteczko oraz rajdowe samochody i quady, którymi zawodnicy będą walczyć na trasach World Cup Cross-Country FIA 2011. Maszyny, które będziecie oglądać wystartują w legendarnym maratonie – rajdzie Dakar. Za kierownicą jednej z nich zasiądzie Adam Małysz, który już teraz wraz z całym zespołem RMF Caroline Team przygotowuje się do tego wymagającego rajdu. „Moim marzeniem jest dojechanie na metę Dakaru. To będzie dla mnie wielka satysfakcja i możliwość zrealizowania się” – mówi Adam Małysz.


 


Gwiazdy na Men’s Day
Oprócz m.in. Adama Małysza, Roberta Burneiki, Artura Heizera, Bartka Ogłazy, Romana Paszke Na Men’s Day pojawią się kolejne ważne nazwiska.
Jesteście ciekawi jak idą treningi “Górala” przed pojedynkiem z Witalijem Kliczko? Tylko na Men’s Day będziecie mogli o tym porozmawiać z samym mistrzem! Tomasz Adamek przyleci do nas prosto z USA, aby spotkać się ze swoimi fanami. Będzie to jedyna i ostatnia wizyta wybitnego boksera w Polsce przed konfrontacją z Ukraińcem o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej kategorii WBC, 10 września br. we Wrocławiu. Jak dotąd to największe wyzwanie w zawodowej karierze Adamka. Do tej pory Tomasz Adamek w boksie zawodowym stoczył 44 walki – 43 wygrał, w tym 28 przed czasem. Ta wyjątkowa wizyta będzie możliwa dzięki Grupie Portfel.pl, która patronuje wybitnemu polskiemu bokserowi.


 


A dla wielbicieli jednośladów? Przemek Saleta opowie o swojej motocyklowej wyprawie do Australii i planach kolejnej ekspedycji do Azji, będzie można spotkać także Bartka Ogłazę, czołowego polskiego bikera freestyle motocross. Poza tym wielkoformatowy Zlot Motocyklowy Harley Davidson, Custom i ciekawych modeli motocykli, a także pokazy motocyklowego i quadowego stuntu i freestyle`u.
Co jeszcze? Oprócz dzielnicy moto, pokazów i części motocyklowej, dziewięć  innych tematycznych stref: scena ( na niej klubowe muzyczne show – Wet Fingers, DJ Mafia Mike i Monopol), strefa wody, luksusu, pokazów konnych, skrzydeł, off road, zmysłowe 18+ z Międzynarodowym Konkursem Pole Dance Cup 2011, spektakularne atrakcje extreme, militaria i miasteczko dla dzieci.  Na Men’s Day spotkacie się też z Tomaszem Adamkiem i dowiecie jak idą treningi “Górala” przed pojedynkiem z Witalijem Kliczko o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej kategorii WBC, 10 września br. we Wrocławiu. Czyli: wszystko to, co mężczyźni bez względu na wiek lubią najbardziej.

Mistrzostwa Pole Dance Cup na Men’s Day


Pole Dance Cup jest Międzynarodowym Konkursem Pole Dance, który organizuje Pole Dance Project (PDP). Pierwszy w historii konkurs Pole Dance w Polsce został także zorganizowany na Men’s Day w 2010r.,Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem zarówno zgromadzonej publiczności, jak i mediów. Od maja 2010 wiele się zmieniło – Polska bardziej otworzyła się na formę tańca/fitnessu jakim jest Pole Dance, media coraz chętniej i częściej wspominają o tej dyscyplinie. Ideą Pole Dance Cup, oprócz konfrontacji zawodniczek, a w przyszłości również zawodników z Polski z zawodniczkami/zawodnikami z całego świata, tak by podnosić poziom polskich tancerek i tancerzy i uhonorować najlepszych uczestników, jest promowanie Pole Dance, jako formy tańca, fitnessu i dyscypliny sportowej nie kojarzonej z tańcem w klubach gogo.


 


 


 


Tekst:  materiał prasowy


Fotografie:  materiał prasowy


Źródło:  www.mansday.pl


Więcej informacji:  www.najlepszeimprezy.eu


 


 


 

Authors

Related posts

Top