Tajemniczy tytuł ostatniego odcinka serialu „Ranczo”

W najbliższą niedzielę, 24 maja TVP wyemituje 52. i ostatni odcinek serialu „Ranczo” o tajemniczym tytule „Zemsta i wybaczenie”. Poprzedni odcinek zakończył się, gdy zapłakana Lodzia – księgowa wójta, staje w drzwiach domu oskarżonej o zabranie pieniędzy za komputery Lucy i …
Czy księgowa wreszcie powie, że widziała Lucy w urzędzie kiedy przyniosła pieniądze za sprzęt? Czy powie, że to Czerepach, w ramach planu wyborczego, zabrał pieniądze bez pokwitowania i schował, a potem rzucił oszczerstwa na Amerykankę?
A może, zakochana w Arkadiuszu Lodzia, nie zdradzi niczego, co mogłoby uderzyć w jej ukochanego? I mimo, że całym sercem jest po stronie Lucy, przyszła żeby ją poinformować, że jednak… nic nie powie?
A może tytułowa zemsta i wybaczenie dotyczy samej Lucy, która nie mając po swojej stronie (oprócz Kusego) nikogo, kto mógłby jej pomóc w wyjaśnieniu tej przykrej i trudnej dla niej sytuacji, sama wymierzy sprawiedliwość i to wójt albo Czerepach będą musieli „coś” jej wybaczyć?
I wreszcie najważniejsze pytanie – kto wygra wybory w Wilkowyjach? Czy Lucy – wciąż – podejrzana o defraudację jest w stanie przekonać mieszkańców, że jest niewinna?
Pomóc jej może tylko jedna osoba – Lodzia – jeśli powie, co naprawdę wydarzyło się w urzędzie.

Odpowiedź już w najbliższą niedzielę, 24 maja w TVP1, o godzinie 20.15!

Dodatkowych informacji udzielają:
Eliza Misiecka, Katarzyna Szafader, Karolina Bałachowicz
GENESIS PR
Tel. (22) 327 1690, (607) 373 273

Authors

Related posts

Top