Tegoroczne Toptrendy będą niewiarygodnie błyszczące

Festiwal Toptrendy w TV Polsat to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez rozrywkowych w ciągu roku. Na konferencji festiwalu Toptrendy 2011, która odbyła się 17 maja w hotelu Westin w Warszawie Dyrektor Programowa TV Polsat Nina Terentiew powiedziała: „Tegoroczne Toptrendy będą niewyobrażalnie błyszczące, bo firmament gwiazd nie świecił tak jasno, jak w tym roku”.


Bez wątpienia prestiż imprezy budują koncerty jubileuszowe i recitale największych gwiazd polskiej muzyki.


W tym roku, pierwszego dnia festiwalu 3 czerwca, wystąpią na pierwszym wspólnym koncercie telewizyjnym Seweryn Krajewski i Andrzej Piaseczny. Ten romantyczny duet przedstawi utwory z ich wspólnej płyty oraz największe hity Czerwonych Gitar np. „Anna Maria”.
Tego samego dnia widzowie i publiczność zobaczą na scenie recital Kory. Na konferencji gwiazda rocka zdradziła, że wybrała na ten koncert znane, rockowe i dynamiczne utwory ze swojego repertuaru. Spodziewajmy się elektryzujących chwil i wielkiej eksplozji energii i wspomnień. Może to będzie wielki come back legendarnej wokalistki i jurorki Must Be the Music?


Trzeciego dnia festiwalu 5 czerwca w niedzielę publiczność zobaczy dwa wielkie show. Jedno zaprezentuje Kayah, namówiona do wykonania przebojów nagranych z Goranem Bregovicem. Kochani, „Prawy do lewego” powraca! A oprócz tego inne wielkie hity Kayah jak choćby „Supermenka”.


Fanów festiwalu czeka tez nie lada gratka, show Dody, która zaczęła już promocję swojej płyty „Siedem pokus”. Spóźniona na konferencję Doda zdradziła, że postanowiła przenieść bajkowy anturage ze swojej trasy koncertowej na scenę festiwalu Toptrendy. Czym zaskoczy nas naczelna skandalistka polskiego show biznesu, zobaczymy już w niedzielny czerwcowy wieczór.


Festiwal Toptrendy cieszy się wielką popularnością także ze względu na przejrzystość formuły udziału uczestników w koncercie TOP. Biorą w nim udział artyści, którzy sprzedali w ubiegłym roku najwięcej płyt. Tym razem na scenie zobaczymy Monikę Brodkę, Anię Dąbrowską, Kombii, Czesława Mozila, Raz Dwa Trzy, Marcina Wyrostka, Marylę Rodowicz, Anię Wyszkoni. Kto zajął I miejsce w kategorii artyści TOP dowiemy się dopiero w dniu koncertu.
Galę poprowadzą Maciej Dowbor, Maciej Rock i Krzysztof Ibisz.


Drugiego dnia festiwalu 4 czerwca w sobotę będzie miała miejsce VIII Sopocka Noc Kabaretowa. Widzów i publiczność rozśmieszać będą: Cezary Pazura, Jerzy Kryszak, Kabaret Łowcy B., Neo-Nówka, Nowaki, Paranienormalni, Formacja Chatelet, Kabaret Skeczów Męczących, Piotr Bałtorczyk, Smile, Jurki, Kabaret Młodych Panów i zwycięzca programu Stand up- Zabij mnie śmiechem – Michał Kempa.
Kabareton poprowadzi Kabaret Ani Mru Mru.


Trzeci dzień festiwalu 5 czerwca to koncert Trendy, który poprowadzą Paulina Sykut i Agnieszka Popielewicz. Ten koncert to promocja młodych talentów. Spośród 420 zgłoszeń przedstawiciele mediów wybiorą 10 artystów, którzy będą walczyć o zwycięstwo, o nagrodę dziennikarzy i internautów.
Koncert uświetni występ tryumfatora Must Be The Music zespołu Enej oraz ubiegłorocznego zwycięzcy trendy zespołu Volver. Kim są artyści Trendy, dowiemy się już wkrótce.


 


Tekst: materiał prasowy www.toptrendy.pl
Fotografie: materiał prasowy Polsat / Studio 69
Więcej informacji: www.toptrendy.pl

Authors

Related posts

Top