Trwają zdjęcia do „Pierwszej Miłości”

No i wreszcie stało się. Marysia i Paweł spotykają się na sali sądowej, aby wziąć rozwód. Czy doprowadzą tę sprawę do końca? Jednak – jak to w miłości – nie tylko burze czekają naszych bohaterów. Wreszcie zaświeci słońce dla Artura, który w końcu stanie na ślubnym kobiercu. Scenarzyści „Pierwszej Miłości” zaplanowali dla swoich widzów sto odcinków obfitujących w niezwykłe wydarzenia. Kogo spotka szczęście w miłości, a kto musi jeszcze poczekać? Na nowe odcinki serialu ATM Grupa zaprasza już we wrześniu do stacji Polsat.

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej serii serialu „Pierwsza Miłość”. Produkcja nieustannie cieszy się dużą popularnością. Od stycznia 2010 roku zajmuje ona jedno z dwóch pierwszych miejsc w swoim paśmie z wynikiem na poziomie 25%. Dlatego ATM Grupa wciąż dokłada wszelkich starań, aby film był ciekawy i obfitował w nowe, często zaskakujące wątki.

Ekipy zdjęciowe będą pracowały nad najnowszą serią odcinków aż do końca roku. Losami bohaterów w jesiennym sezonie będzie zarządzać zmieniona ekipa scenarzystów pod przewodnictwem Grażyny Wilczyńskiej. W serialu pojawią się dwie nowe, kluczowe bohaterki: Ewelina – Magda Górska oraz Izabela – Joanna Kupińska. Po kilkuletniej przerwie wróci do serialu – w roli Anety – Maria Pakulnis.
W życiu pozostałych bohaterów filmu także wiele zmian. Artur dowiaduje się o śmierci ojca. Podczas odczytania testamentu prawnik informuje, że właścicielką połowy majątku jest żona Piotra Kulczyckiego – Izabela. Rozpoczyna się walka o władzę i pieniądze. Bartek przeprowadzi się do Wadlewa żeby zostać lekarzem rodzinnym. Patryk i Emilka by stworzyć dogodne warunki dla Mirka również zamieszkają na wsi. Kinga odświeżyła swój image, żeby poradzić sobie z konkurencją w osobie Anny (Agnieszka Włodarczyk). Dziewczyny nadal będą rywalizować o Łukasza. Dopełnieniem nowego wizerunku i podkreśleniem samodzielności ma być wyprowadzka z rodzinnego domu. Wygląd zmieniła także główna bohaterka. Marysię będziemy mogli podziwiać w krótkich blond włosach.
Ekipa zrealizowała już zdjęcia plenerowe w najnowocześniejszym centrum kultury we Wrocławiu. Odbywał się tam wernisaż, podczas, którego zaprezentowano dyplomy 2010 Wyższego Studium Fotografii. Zaplanowano także kilka scen na zamku w Sobótce, k. Wrocławia. W studiach zdjęciowych powstały nowe mieszkania oraz przychodnia lekarska. Przemodelowano także apartament Sabiny, w którym zamieszka wraz z Olą i Mikserem.

Akcja „Pierwszej Miłości” – produkowanej przez ATM Grupa – ma miejsce we Wrocławiu, który urzeka pięknymi plenerami. Na ich tle rozgrywają się historie głównych bohaterów serialu, których losy – od 2004 roku – przyciągają przed ekrany telewizorów średnio 2,5 mln widzów. Obsada serialu to przede wszystkim młodzi aktorzy: Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk, Łukasz Płoszajski czy Aleksandra Zienkiewicz, ale również takie gwiazdy jak Ewa Skibińska, Maciej Tomaszewski, Grażyna Wolszczak i Karol Strasburger.

Dodatkowych informacji udzielają:
Eliza Misiecka, Monika Wlaźniak, Jadwiga Olech
GENESIS PR
Tel. (22) 327 1690, (601) 367-771
Mail: [email protected]

Authors

Related posts

Top